Spolehlivý automatický bazénový vysavač Aquabot Junior

Každý, kdo má na zahradě bazén ví, jak je nákladná, náročná a zároveň nezbytná jeho údržba. Mnozí, hlavně z těchto důvodů, si ho odmítají pořídit. Americká firma Aquatron, s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru, zásobuje trh svými výrobky k usnadnění údržby bazénů všech druhů.

Nyní předvádí jeden z nejprodávanějších modelů Aquabot APRVJR Pool Rover Junior, plně automatický, robotický vysavač pro nadzemní bazény. Pro každého majitele bazénu je důležitým pomocníkem, ušetří mu čas, námahu a finanční náklady na údržbu.

Hledáte-li dárky pro kamarády, kteří mají plné ruce práce s čištěním bazénu, The Pool Rover je ideální nápad na praktický a sympatický dárek k jakékoliv příležitosti. Model Aquabot APRVJR Junior má vlastní pohon motoru a filtrační systém.

bazenovy-vysavac-aquabot

Jednoduše ho připojíte, hodíte ho do bazénu a už se o něj nestaráte, pracuje sám, zatímco majitel a hosté se oddávají relaxu. Robotický vysavač je předem naprogramovaný a spolehlivě vyčistí dno kulatého, oválný nebo obdélníkového bazénu.

Odstraní řasy a bakterie, jakož i nečistoty, usazeniny a písek. Je poháněn zcela bezpečným 24V motorem. Drasticky sníží  náklady na údržbu bazénu. Má opakovaně použitelný mikro-filtrační vak extra-široký. Užívání automatického vysavače Aquabot Pool Rover Junior, vyřeší jednoduchým, rychlým a efektivním způsobem, jak vyčistit jakýkoli nadzemní bazén, bez ohledu na tvar nebo velikost.

Jeho snadné použití a vysoce kvalitní výsledky uspokojí i náročné zákazníky. Zapnete robotický vysavač a vložíte jej do vašeho bazénu. Nevyžaduje žádnou obsluhu, jeho automatický pohyb vyčistí v krátkém čase a snadno dno bazénu a tím předejde výskytu a množení se bakterií.

Je doporučován a neměl by chybět u žádného bazénu. Zárukou tohoto výrobku je renomovaná firma automatických vysavačů, značky AQUATRON, zabývající se vývojem a výrobou celé škály bazénových robotů pro privátní i komerční využití již od roku 1980.

Spolehlivý a nejprodávanější ve svém oboru. Ať již jste si pořídili jakýkoliv typ bazénu, nezapomínejte ho pravidelně čistit. Automatický bazénový vysavač Aquabot Junior vám usnadní jeho bezpečnou údržbu a je ideálním řešením jak si prodloužit dovolenou, užít si pohody a relaxu ve společnosti celé rodiny, bez dlouhého cestování, na vlastní zahradě. Praktický dárek pro kamarády, kolegy, sousedy a příbuzné.

Zakoupit online

Vrat' se na dárky pro kamaráda