Bosu Balance Trainer pro domácí cvičení k upevnění svalů

Každý z nás dobře ví, jak je příjemné cítit se ve formě, mít perfektní postavu a to nejen v létě na dovolené, ale po celý rok. Pravidelné cvičení prospívá nejen našemu tělu, ale má vliv i na dobrou náladu.

Bosu Balance Trainer je ideální pomůcka k trénování a udržení svalů ve formě. Ocení ji muži i ženy každého věku, je určená pro domácí trénink a plně poslouží všem kategoriím od začátečníků až po trénované sportovce.

Nejmodernější balanční podložka je praktický a zábavný dárek pro kamarádky. BOSU Balance Trainer je možné používat pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení, pohodlně doma při televizi.

bosu-balance-trainer

Každý si zvolí obtížnost podle sebe, na kolik se cítí. Bosu Balance Trainer se zaměřuje především na základní svaly těla a pomůže nejen získat sílu, rychlost a koordinaci pohybu, ale i celkové posílení postavy, zlepšení rovnováhy a napomáhá správnému držení těla.

Dá se na něm cvičit v různých pozicích klečet, ležet, skákat a nebo jen si protáhnout svalstvo. Základem naší bezpečnosti je udržet maximální stabilitu těla v každé situaci a k tomu nám pomáhá Balance Trainer, od světoznámé americké firmy Bosu, která přinesla revoluční převrat v oblasti fitness a funkčního tréninku.

Vynálezcem je David Neck a od roku 2000 firma Bosu přináší na světový trh své produkty. Jsou určeny pro kondiční trénink jak v domácnostech tak i v různých centrech. Tato speciální tréninková metoda je zaměřena na koordinaci a posílení stabilizačních svalů.

Podle přiloženého DVD je možné se seznámit se základními cviky. Bosu Balance Trainer byl vysoce oceněn i odborníky NASA. Nejmodernější balanční podložka je ideální dárek pro naše přátele bez ohledu na věk, pro začátečníky i pro náročné sportovce.

Pomůže nám dosáhnout pružnost těla a vytrvalost a vzhledem k tomu, že je zaměřen na koordinaci pohybu je vhodný i při rehabilitaci kolena, kotníku atd. Cvičení posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro kamarádky