Hodinky VTech Kidizoom SmartWatch s fot'ákem a kamerou

Mezi poslední technologické novinky určené pro děti se řadí chytré náramkové hodinky od firmy VTech Kidizoom SmartWatch. Jsou vhodné pro děti již od 4 let.

Napohled velmi přitažlivé svým inovativním tvarem, na dotek příjemným materiálem, v pastelových barvách. Dětské multifunkční hodinky mají přehledný, jasně barevný dotykový displej jsou zábavné a mohou doprovázet dítě po celý den.

Výrobek patří mezi moderní technologické dárkové zboží. Mladí fotografové mohou snadno pořizovat fotografie a videa s 0,3 megapixelovým fotoaparátem a přidat i zábavné efekty a rámečky.

chytre-hodinky-kidizoom

Dítě může přizpůsobit hodinky SmartWatch svým preferencím. Naučí se poznávat hodiny a je z čeho vybírat, nebot´ má 50 druhů digitálních a analogových nastavení.

Zábavný je hlasový záznamník s měničem hlasu, při poslechu si opravdu užijete legraci. Na dotykové obrazovce naleznete 4 poutavé hry, které cvičí postřeh a rozvijí logické myšlení.

Součástí je také timer a budík, jednoduchým způsobem můžete měřit čas nebo ho odpočítávat a v čas probuzení nahrát třeba hlas maminky. Ve vybavení je i micro USB kabel, nabíjí hodinky a umožňuje přenos videa a snímků do počítače.

Kidizoom SmartWatch pro děti, patří mezi vyhledávané elektronické hračky a dárkové předměty, sloužící kromě hodinek a her i jako kvalitní fotoaparát a videokamera na cestách.

Vyrobeno je z odolného a kvalitního materiálu. Hodinky nejsou vhodné ke koupání, avšak déšt´ ani pot je nepoškodí. Pružná manžeta se jednoduše upevní a přizpůsobí dětskému zápěstí.

VTech Kidizoom SmartWatch jsou dokonalé náramkové hodinky pro děti s přehledným displejem a kromě toho mají možnost uchovat v paměti stovky fotografií, videa, zvukové záznamy a hry.

Ideální dárek pro vaše děti ke každé příležitosti. Americká značka VTech více než 30 let vyrábí výukové hračky pro děti již od nejútlejšího věku. Vysoce kvalitní a inovativní elektronické produkty jsou navrženy tak, aby poskytly dětem nejen zábavu, ale i vzdělání, cvičení koncentrace a přemýšlení, stejně jako získání manuálních dovedností.

Jsou navrženy s důrazem na dlouhou životnost a bezpečnost. Chytré hodinky Kidizoom jsou účelnou, poučnou a zároveň zábavnou hračku, která dětem zaručeně přinese radost a ocení ji i dospělí.

Zakoupit online

Vrať se na dárky ke zboží