Čtenářská sada : originální dárek pro milovníky četby

Tato čtenářská souprava je výborné řešení situace, kdy chcete darovat něco nového a originálního. Máme tu pro vás tip na dárek, kterým se zcela určitě zavděčíte těm, kdo rádi čtou.

Nebude to poslední kniha oblíbeného autora, ale věc, která je poslední novinkou ve způsobu čtení a která zlepšuje podmínky při čtení. Čtenářská sada se skládá ze tří prvků.

První je tzv.“Faq – až po sem” , záložka, která má systém okének a díky tomu je možné označit si nejen stránku, ale přesně i místo, kde jste skončili číst na poslední přečtené stránce ale i odstavec, kde jsme přerušili četbu.

ctenarska-sada

Čtenářská souprava, to je výborný tip na dárek k vánocům! V sadě je dále takzvaný „Thumbthing”, prakticky je to náhrada našeho palce . Pomáhá nám držet knihu stále otevřenou,takže je možné číst i v situacích, kde je to jinak téměř nemožné.

Například v autobusu, v kuchyni a všude tam, kde možnost mít volnou jednu ruku je zcela jistě rozdíl, který usnadní četbu. Dalším inovativním prvkem ze sady je „Malobrà”, malý zlepšovák, ulehčí váhu knihy, kterou máme v rukách, umožní tak zaujmout při četbě tu nejpohodlnější polohu a zajistí, aby náš relax při četbě vleže, na pláži anebo v posteli byl jaksepatří dokonalý.

Poslední součástí sady je malé světélko „Earlamp“, zajistí dobré osvětlení knihy i v místech , kde není dobře vidět, silné led světlo s možností natočení potřebným směrem; Earlamp se výborně osvědčuje při čtení na terase , na zahradě za letních večerů ale také při cestě vlakem a v autobuse, kde vaše světlo nebude rušit spolucestující , kteří třeba chtějí spát.

Sada pro čtenáře to je originální dárek třeba k vánocům, promoci a k mnoha dalším příležitostem. Chcete udělat někomu radost, překvapit a vybrat vhodný,absolutně inovativní a užitečný dárek, kterým se zavděčíte? S touto čtenářskou sadou se vám to zcela určitě podaří. vestoje

Zakoupit online

Vrať se na vánoční dárky