Originální dárky k 18. narozeninám a nápady na dárek k osmnáctinám

A máme to tady, náš přítel, spolužák, synovec nebo vnuk, slaví své významné narozeniny, často tak nedočkavě vyhlížené. Máte před sebou čerstvě plnoletého oslavence a vy máte problém vybrat správný, originální dárek?

Chcete aby v obdarovaném zanechal pocity, na které bude vždy rád vzpomínat? Dárek k 18tinám by měl tedy být vyjímečný, nebot´ osmnácté narozeniny jsou nejdůležitějším výročím v životě každého mladého člověka.

Konečně je oficiálně dospělý, zodpovídá sám za sebe. A teď je řada na nás, na naší fantazii, vybrat ideální dárek k osmnáctým narozeninám. Toužíte darovat chvíle štěstí někomu, kdo na první pohled má už vše?

WC hrnek

Bílý keramický hrnek ve tvaru WC na kávu a na čaj, vhodný i k podání zmrzlinového poháru nebo jako sympatická dekorace, je zárukou dobré nálady.

Pokračuj ve čtení

dárek k 18. narozeninám

Kytara je akordický strunný hudební nástroj s hmatníkem. Tón vzniká rozechvěním struny napjaté mezi dvěma pevnými body - nultý pražec a kobylka. Struny jsou rozechvívány drnkáním prsty nebo trsátkem. Hmatník umožňuje získávat další tóny zkracováním chvějné délky struny přitlačením ji na pražec.

 

Dobře víme, že není jednoduché vybrat a nebýt banální. Správný dárek by měl vyjadřovat a přinést oslavenci jedinečný pocit, který se prožívá jen při tomto významném výročí, oslava by měla být nezapomenutelná.

Zajímavý může být víkendový relaxační wellness pobyt, různé zážitky, značkové oblečení, drahý šperk, ale originálním dárkem k 18. narozeninám je vhodný i zdánlivě jednoduchý, drobný předmět, který má však svůj šarm a slučuje se s vkusem, charakterem a zálibami oslavence.

Všechno záleží na náší finanční položce, kterou si můžeme dovolit investovat. Nápad na dárek k osmnáctinám se někomu může na první pohled zdát jednoduchý, ale čím více přemýšlíme, tím více zjištujeme jak je komplikované se rozhodnout. Ideální dárek k osmnáctinám se najde pro každého.

 

Stačí se zamyslet nad zálibami, případně se poradit i s rodiči a například nechat si dát od nich několik pěkných fotografií a vytvořit reálnou 3D fotografii, kterou lze prohlížet z různých úhlů...a máme hned několik originálních dárků k 18. narozeninám, jak se říká "šitých na míru".

Není třeba vymýšlet nudné předměty, které v tomto věku nejsou ani oceněny. Osmnáctiny jsou životní jubileum a zasluhují si něco zvláštního. Dárek k 18. narozeninám by měl být atraktivní, charakteristický, zkrátka takový, na který oslavenec jen tak nezapomene.