Dárek milované osobě k narozeninám na který se nezapomíná

Ať je to muž, žena, snoubenka, děti anebo maminka či tchyně, tatínek, bratr, kamarádka... a seznam by mohl pokračovat donekonečna, ale pořád jsou to lidé, kvůli kterým si rok co rok lámeme hlavu s tím čím je obdarovat, ať už zvolíme pro nějakou drobnou pozornost nebo se rozhodneme koupit drahou věc či nějakou intelektuální záležitost, prostě každý dárek k narozeninám chce svoje.

A že to není jednoduché, to všichni dobře víme. Protože najít něco originálního a sympatického co jako dárek k narozeninám třeba pro přítele splní svůj účel a vyvolá tu očekávanou odezvu, dárek, který umí vyvolat tu stejnou odezvu jako o vánocích, kdy zapomeneme na rozum a zvítězí jen cit, to opravdu není snadná věc!

Abychom si rozuměli, nemyslíme tím, že vybírat dárky k narozeninám pro osoby na kterých nám záleží znamená nějakou otravu, ale většinou je to spojeno s náročným požadavkem: nevybrat nějakou banalitu a zároveň se přitom finančně nezruinovat, což často ani při dobré vůli není možné !

Dinosaurus Zoomer Dino

Dinosaurus Zoomer Dino, ovladatelný moderní technologií nebo dotykem ruky, mění barvu očí podle nálady a prozkoumává své okolí na dvou kolech.

Pokračuj ve čtení

Panova flétna

Panova flétna, učebnice a DVD, dechový hudební nástroj, nazývaný také Syrinx, typický pro latinsko-americké, balkánské a keltské melodie.

Pokračuj ve čtení

dárek k narozeninám

Ohlas od zákazníka: "Autostereogram prakticky shrnuje historii mého života s Markem, začíná od 27. února, den našeho seznámení a jsou v něm vzpomínky na nejvýznamnější chvíle, které jsme spolu prožili,na naše společná dobrodružství a na to, jak jsme se vzájemně poznávali a měli se stále víc rádi. A fakt, že jsem při , zkomponování těchto okamžiků musela do vznikajícího obrazu jakoby „vstoupit“z jej dělá něco opravdu intimního, osobního...a současně i zábavného a přesně takový je i náš vztah!" (Táňa)

 

Takže jsme před volbou co za dárek k narozeninám vybrat tak, abychom se zavděčili, aby to nenarušilo náš finanční rozpočet, ale hlavně, aby náš dárek nebyl z těch , o kterých se říká:„zase to samé”!

Pokud žijeme na malém městě, určitě je naše volba ještě o něco těžší , protože obchodů, se specializují na dárky k narozeninám tu asi moc nebude, no a pokud žijete ve velkoměstě je tu zas problém, že skutečně krásný dárek k narozeninám nás vyjde pěkně draho !

Takže můžeme konstatovat, že vybrat nápaditý a vtipný dárek k narozeninám je fakticky náročná záležitost, ale známe-li záliby a vkus osoby pro kterou dárek k narozeninám vybíráme může nám zde hodně pomoci web.

Pokud se jedná o nějaký nápad na dárek k narozeninám , tady je internet skutečně velkým pomocníkem, najdete zde hodně nápaditých věcí, které se jinak asi dost těžko shánějí v obchodě na rohu.

Tak například byste po obchodech těžko našli něco takového jako je Sirds: trojrozměrné obrázky s kterými si lze hrát na “vidím- nevidím”, kam lze zařadit fotografii oslavence o které jen my víme, že má na ni krásné vzpomínky anebo pozadí které se mu líbí, tohle je věc, kterou jinde než na internetu nenajdete a která v sobě dokonale spojuje všechny požadavky kladené na perfektní dárek k narozeninám, dárek, který lze koupit jen přes internet.

Dovedete si představit jakou radost způsobí pěkný a milovaný obrázek něčeho co dotyčná osoba miluje? Obrázek, který je možné pověsit na zeď nebo postavit na stůl doma či v kanceláři, kde může příznivě působit na dobíjení energie ve chvíli, kdy se na něj milovaná osoba podívá při svém kreativním odpočinku!

Dárky k narozeninám vytvořené stereogramem, čili optickou iluzí, zkráceně Sirds mohou být vším co od nich požadujete: překvapující, jindy zas duchaplné či tajemné, v každém případě ale budou vždy jedinečné a originální a ve chvíli, kdy náš oslavenec bude rozbalovat dárky se jen těžko se najde něco, co může soupeřit s tímto nápadem na neobvyklý dárek k narozeninám!

Je to ovšem zároveň i výzva k tomu dát si záležet a vytvořit feeling, souznění s tím, kdo součásti této kompozice musí vybírat tak, aby spolu ladily, aby měly určitou atmosféru a vyvolaly tu správnou odezvu jako dárek k narozeninám, který má sloužit jako výzva na dlouhý a láskou naplněný život!