Konec klasickým dárkům k promoci: darujte živé vzpomínky

Hledáte originální dárky k promoci pro vašeho kamaráda či kamarádku, kteří konečně dosáhli tohoto vysněného cíle? Nebo vaši přátelé právě složili “zkoušku dospělosti” a končí střední školu?

Najít inspiraci na dárek k promoci či maturitě dá někdy pořádně zabrat, protože nezáleží jen na vaší inspiraci, ale také například na vašich finančních možnostech. Při takové významné události, jakou jsou promoce nebo maturita, bychom měli myslet na nějaký osobní dárek, na něco speciálního - jedinečné nápady jsou neodmyslitelné!

Dárek k ukončení vysoké školy by mělo být něco, co bude mít daná osoba stále na očích, a co v ní vyvolá vzpomínky na její velký den. To samé platí v případě dárku k maturitě.

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen 8Gb Sky Wi-Fi PROPACK (APX-00012), portfoglio Starter A5 a jednoroční předplatné Evernote, ukládá zvuk i s vaším rukopisem.

Pokračuj ve čtení

dárek k promoci

Stereogram, který objednal Francesco pro Catiu, na počest její promoce. Nad fotografii Catii jsme vložili větu: “Gratuluji Mgr.Catio!” (kdysi se věty mohly vkládat jen do mozaiky, nyní je ovšem možné vložit věty a nadpisy přímo jako skrytý výjev).

 

V žádném případě to nemůže být jen tak něco, ta první hloupost, která nás napadne! Jako dobrý nápad by se mohlo jevit koupit něco, co není v obchodech běžně k dostání – absolventi vysokých škol si jistě potrpí na exkluzivitu a osobitost dárku.

Samozřejmě, že bychom mohli najít během chvilky spoustu bezvadných dárků pro kamaráda, jenom kdyby vše v obchodních výlohách nebylo tak drahé... Na druhou stranu neznamená, že musíte utratit starosferickou částku, aby váš dárek udělal příteli radost.

Od kamarádů se většinou neočekává, že při této příležitosti utratí horentní sumu. Ovšem najít dárek, jenž by byl pro vás finančně přijatelný a zároveň potěšil, je někdy nadmíru složité!

Nezapomínejme na to, že se vašim přátelům-absolventům musí dárek také líbit, aby si jej mohli opravdu užít. Klasickými dárky k promoci by proto mohly být šperky či věci užitečné pro budoucí práci absolventa.

 

To všechno jsou sice dobré nápady, často však mimo naše finanční možnosti. Navíc, jste si jisti tím, že se dokážete trefit do vkusu dané osoby? Dárek na oslavu promoce či maturity by neměl být přehnaně drahý, ale také by neměl být laciný.

Představuje totiž zásadní moment v životě absolventa, na který bude vždy vzpomínat. Proto je nutné najít tu správnou hodnotu dárku. Chtělo by to něco nadčasového, co by nepodléhalo módním vrtochům.

Inspirací na dárek by mohla být moderní technologie, kterou milují všichni mladí lidé. Trefné dárky by měly být na dosah ruky obdarovaného...měl by to být dárek, jenž bude mít stále na dohled a jenž mu vždy připomene ten nádherný moment jeho života. Toto je jistě inspirace na dárek, kterým zabodujete!