Dárek pro přítelkyni, který zaručeně potěší

Ve většině případů nestojí za to se stresovat, když někomu máte vybrat dárek. Ovšem jde-li o dárek k narozeninám pro přítelkyni, je třeba najít si čas a především vhodnou inspiraci.

Nejtrefnější dárek je ten, který vaši přítelkyni udělá radost a který ocení tím, že ho bude nosit, jde-li o šperk, prádlo či jiné módní doplňky, nebo že ho bude používat a nenechá ho ladem.

To samé platí v případě, že hledáte dárek pro přítele. Ovšem vybrat správný dárek pro ženu je mnohem těžší! Navíc po letech soužití, po všech narozeninách, Vánocích, svatém Valentýnu a výročích je inspirace na originální dárky stále méně a vybrat něco vhodného pro vaši přítelkyni je čím dál větší problém!

Vysoké gladiátorky Aldo

Pohodlné dámské sandálové kozačky Aldo Tharesa Gladiator s třásněmi, s rovnou podrážkou, líbivý, atraktivní a svěží model pro stylové mladé ženy.

Pokračuj ve čtení

Kosmetický balíček

Elegantní kosmetické balíčky, obsahující přípravky pro péči o vaše tělo a váš vzhled, pozorně vybrané odborníky z GLOSSYBOX GREEN, pro radost a krásu.

Pokračuj ve čtení

dárek pro přítelkyni

Reakce našich klientů: "Pořídila jsem si tento stereogram jako dárek pro svého přítele. Stereogram jeho milovaného komiksového hrdiny Dylena Doga mu udělal obrovskou radost! Výsledný obraz je fantastický!" (Perla)

 

Je obecně známo, že muži jsou vcelku nemotorní ve výběru osobních dárků, zatímco ženy mají při výběru dárků pro své partnery mnohem větší fantazii. Je zde proto riziko, že žena daruje partnerovi něco skutečně milého i když není z čeho vybírat, zatímco muž nevymyslí vůbec nic!

Inspirací na dárek pro vaši přítelkyni by mohly být její koníčky, jako například čtení, její oblíbený sport, pečování o sebe užíváním různých kosmetických přípravků.

Bohužel se často stává, že muži nejsou příliš pozorní a takovýmto detailům nevěnují pozornost. Zkazit radost přítelkyni, protože jste se spletli ve výběru značky nebo velikosti by byla přece velká škoda.

Pokud tedy nejste velkými “pozorovateli”, je vždy lepší vsadit na jistotu. Alternativou je najít originální dárek pro přítelkyni, který ji dokáže zaujmou a dojmout, protože něco takového ani neočekávala!

 

Například ideálním dárkem pro přítelkyni by mohlo být něco, co jí připonene vaše společné zážitky: něco co je postaveno na zvláštních efektech a fotografii, něco co oživí vaše vzpomínky na konkrétní chvíli.

Obraz optických iluzí by mohl být přesně tím, co hledáte! I Sirds jsou dárkem, který příjemně překvapí každou ženu: zvláště vyberete-li tu správnou fotografii a trefnou sekvenci dalších fotografií nebo vět, výsledný dárek bude vskutku originální a hlavně dojemný.

Takovým dárkem vaši přítelkyni jistě potěšíte! Můžete vybrat na míru fotografie, které skvěle odráží důležité momenty vašeho života. Není krásnějšího dárku pro přítelkyni, který by vaši polovičku rozesmál nebo naopak dojal k slzám. Vybrat dárek pro přítelkyni už nikdy nebude problém!