Magický dárek jako stálá vzpomínka na významné výročí

Náš život obohacují události, které se rok co rok pravidelně opakují a připomínají nám významná data. Podobně jako třeba narozeniny nebo vánoce si i oslavy významných výročí zaslouží patřičnou pozornost, oslavu a samozřejmě také dárek.

Jenomže vybrat ten vhodný dárek k oslavě výročí je většinou opravdu těžké! Tak třeba pokud hledáme dárkyk výročí svatby pro manžela nebo pro manželku určitě budeme chtít, aby připomínal nějaké hezké chvíle ze společného života a stejné pravidlo platí i pokud se jedná o dárek k výročí seznámení pro přítele nebo pro přítelkyni, které se zpočátku slaví snad každý měsíc.

Prostě chceme, aby náš dárek byl vzpomínkou, na kterou se rádi podíváme i za pár let. Situace je ovšem těžší, pokud vybíráme dárek k výročí pro zaměstnance nebo pro jiné osoby s kterými nejsme v tak úzkém vztahu abychom znali přesně jejich vkus, ale které si ale přesto naši pozornost opravdu zaslouží.

Zlatý diamantový prsten

Nádherný šperk, diamantový prsten ze žlutého zlata, na důkaz upřímné lásky, jeho kouzelný třpyt upoutá pozornost svou klasickou elegancí a luxusem.

Pokračuj ve čtení

dárky k výročí

Feedback od zákazníka : " K našemu výročí jsem chtěla najít nějaký originální dárek. Optická iluze bylo přesně to co pravé, takže jsem se rozhodla umístit na plátno fotografii kde jsem já se svým přítelem... a pak ten skrytý obraz ?no, můj přítel je opravář aut, takže ...nádherný veterán !" (Eliška)

 

Pokud se jedná o dárek k výročí svatby, tady se situace komplikuje protože to znamená najít něco, co se bude líbit dvěma osobám současně, ať už se jedná o našerodiče, prarodiče anebo jiný manželský pár, vždycky to znamená, že náš nápad musí být dvojnásobně účinný!

Vybrat nějaký pěkný dárek k výročí pro přítele, či pro jiné osoby, které dobře známe anebo s nimi žijeme je snadnější , ale i tady je otázka výběru omezena tím, že většinou máme pro tyto účely jen určitý finanční limit.

Pokud ale máme alespoň představu o vkusu a preferencích oslavenců nebo oslavence, můžeme se odvážit vybrat něco opravdu osobního a charakteristického, něco co není tak úplně všední.

Platí to především tehdy, jedná-li se o dárek k výročípro partnera, třeba dárek, který se zakládá na nějakém momentu, který dobře známe jen my dva, na událost, která nás spojuje.

Příklad takové události na níž se může zakládat náš originální dárek k výročí je třeba společná dovolená a fotografie zachycující nezapomenutelné chvilky prožité společně.

Fotografie jsou a vždy byly perfektní vzpomínkou. To čeho chceme dosáhnou je, aby náš dárek k společnému výročí skutečně překvapil a ohromil, aby zůstal stále živý a aby při každém pohledu vyvolal jedinečné emoce od momentu, kdy jej obdarovaný rozbalí a potom vždy, když se na něj podívá!

 

To platí především, pokud se jedná třeba o dárek určený osobě s kterou nás pojí mnoho let společného soužití nebo manželství, dárek, který vyvolá v milované osobě překvapení a radost, a je vyjádřením důležitosti, kterou si tento vztah oprávněně zaslouží.

Navíc má tento nápad na dárek k výročí tu výhodu, že může zůstat až do poslední chvíle utajený a jeho kouzlo bude odhaleno až v nejvhodnějším okamžiku... takové kouzlo dovedou vyvolat obrazy s optickou iluzí, stereoskopická zobrazení známá též jako SIRDS.

Umíte si představit překvapení, které vyvolá pohled na fotografii z fantastického víkendu prožitého v Paříží animovanou skrytým zobrazením anebo třeba větou, která připomíná vaše city: vždyť přece tu největší odezvu má právědárek, který je neobvyklý !

Takový dárek k výročí se dá snadno zhotovit, dá se zcela přizpůsobit osobnímu vkusu a je skutečně něčím speciálním a jedinečným, výtvorem, na kterém jsme se sami podíleli! A má další nespornou výhodu, že jeho cena je dostupná všem.

Není vůbec pravda, že ten nejlepší dárek pro milovanou osobu nás musí finančně zruinovat, platí ale dobré pravidlo, že je třeba trochu si s ním lámat hlavu, nesáhnout hned po první věci, která nám přijde pod ruku, ale využít možnosti, kterou nám tato příležitost samanabízí, možnost jak příjemně překvapit a ohromit.