Originální nápady na dětské dárky

Máte-li vybrat dárek pro pár, který právě oslavil nový přírůstek do rodiny, nejde zrovna o jednoduchý úkol. Jak se má člověk vyznat v záplavě předmětů a hraček, u kterých často ani nechápe, k čemu slouží?

A jak nalézt dárky pro děti, které by se lišily od těch, které již ve velkém nakoupili všichni strýčkové, babičky a dědečkové? Dárek pro děti může představovat opravdové drama pro toho, kdo chce malého a jeho rodiče něčím potěšit.

Ať už jde o děti jakéhokoli věku, výběr správného dárku je vždy tvrdým oříškem! Najít ty správné tipy na dárky pro děti Vám zabere jistě spoustu času, navíc je rozdíl shánět dárek pro holčičku nebo pro kluka.

Veselá průlezka housenka

ECR4Kids Happy Caterpillar veselá průlezka housenka, bezpečná k prolézání, šplnání, ale i k nauce rozlišovat a poznávat barvy, tvary a první počítání.

Pokračuj ve čtení

fotodárky

Feedback našich klientů: ,,Náš stereogram má tu moc, která dokáže vyvolat krásné vzpomínky a k nim se pojící emoce.” (Valentina)

 

volba. Koupíte-li míč, můžete tak zapříčinit nervové zhroucení maminky nebo narušit sportovní plány tatínka! Klasické dárky pro holčičku jsou většinou spojené s módou, kupují se panenky nebo dětské značkové oblečení, Nezapomínejme při tom, že dárek pro děti by se měl zamlouvat také rodičům.

Například sáhnete-li po prvním dárku, jenž Vám přijde pod ruku, nemusela by to být ta nejšťastnějšízáleží na značce, která je zrovna v módě. Někteří rodiče by ale mohli protestovat proti takovémuto dárku, protože by jej mohli považovat za rozmazlování jejich dítěte.

Takže přemýšlejme. Při výběru dárku pro holčičku bychom se mohli inspirovat nějakou pohádkou? Nebo se můžeme nechat inspirovat ,,dospěláckým” světem a nechat je tak připadat si dospělejšími?

 

Měli bychom najít takový dárek, který by vzbuzoval její fantazii, který by naší malou princeznu přímo pohltil. Takové dětské dárky ovšem bývají přehnaně drahé. Navíc není zaručeno, že je malá hned po převzetí nezahodí do kouta.

Při výběru dárku pro chlapečka bychom se naopak mohli inspirovat něčím magickým či záhadným. Mohlo by to být také něco, po čem touží i jeho kamarádi a nemohou to jen tak mít. Takový dárek by ho měl také ohromit a zaujmout na první pohled.

Ty správné dárky pro děti jsou takové, díky kterým se cítí malými superhrdiny. Najít nápad na takové dárky může vypadat jednoduše a spontáně, může to být však opravdové dobrodružství!

Světelná zeměkoule

Zeměkoule a zářící hvězdná obloha, Oregon Scientific přináší Smart Globe Star, vhodný k výuce i zábavě a jako moderní pomůcka pro každého školáka.

Pokračuj ve čtení

Sandále crocs spongebob a patrick star

Sandále Crocs Spongebob & Patrick Star s obrázkem oblíbených animovaných hrdinů vašich dětí jsou dobrým tipem na dárek k jakékoli příležitosti.

Pokračuj ve čtení

pony toffee

pony toffee