Nezapomenutelný dárek pro vaši dívku

Vymyslet dárek pro druhou osobu , překvapit něčím, co se bude opravdu líbit a čím se zavděčíte to už samo o sobě není jednoduchá záležitost a každý z nás už o tom ví své.

Pokud ovšem vybíráme dárek pro děvčata, asi budeme přemýšlet tak jako všichni, to znamená darovat nějaký parfém nebo něco na oblečení, anebo snad kosmetiku, poslední román, cédéčko jejího oblíbeného zpěváka, elektroniku...,pokud má děvče nějakého koníčka , můžeme zkusit se strefit do této záliby anebo prostě darovat květy.

Nápady by byly, ale při rozhodování jaký dárek vybrat pro děvčata tak, abychom se skutečně strefili do ženského vkusu a zálib , to opravdu není lehké. Navíc i proto, že pokud se jedná o dárek pro slečnu bude zcela jistě známý problém jak se zavděčit, jak se strefit do vkusu a do nevyslovených přání a zároveň se přitom vejít dorozpočtu.

Kosmetický kufřík Shany

Kosmetický kufřík, profesionální make-up, manikúra, pedikúra, dárková sada Shany Cosmetics v praktickém a elegantním provedení pro moderní ženy.

Pokračuj ve čtení

dárky pro dívky

Feedback od zákazníka: "Naše malé fotografie vyjadřují to co pro mne znamená náš krásný vztah. Věnováno mému příteli, který pro mne tolik znamená a doufám, že bude znamenat i v budoucnosti. (Veronika).

 

Vybrat dárek pro dívky všeobecně vždycky byl, je a bude problém, ať už je to naše dcera nebo vnučka, přítelkyně nebo nastávající žena anebo jiná osoba ženského pohlaví, kdo z vás může říct, že přesně ví co těmto ženám běží hlavou?

A co se právě nosí, co jí bude slušet. Anebo jsme v sitaci, kdy se nám po dlouhé době váhání a nesmělého dvoření naší vytoužené podařilo dosáhnout určitého bodu a teď zde máme jedinečnou příležitost a chceme vybrat dárek pro naši dívku k narozeninám.

Anebo se blíží vánoce a vánoční dárek pro slečnu je prostě potřeba i povinnost. Pokud se strefíme, určitě to bude stát za to! Jenomže stačí otevřít peněženku a je jasné, že pokud se má zaplatit nájem anebo poslední splátku, na briliantové náušnice z reklamy v televizi to bohužel stačit nebude.

 

Někdy to ani není problém peněz, ale chybí nám nápad. Jak vůbec může jakýkoliv muž hledat dárky pro dospívající holku ? Třeba něco na oblečení ? Jenže kdo ví, co se právě teď nosí, jakou velikost přesně vybrat a pokud koupíme něco, co nebude sedět anebo nebude kvalitní bude to zklamání a na možnost, že se dokonce nestrefíme do velikosti raději vůbec nemyslet.

Prostě nás vůbec nic vhodného nenapadá. A přitom nechceme nic jiného, než aby náš dárek byl z těch na které se hned tak nezapomíná, byl něčím skutečně osobním, co vyjadřuje naše city a co se bude opravdu líbit . Ne jeden den nebo týden, náš dárek pro děvče musí vyjádřit naše city a zanechat po sobě trvalou vzpomínku na tento významný den.