Dárky pro maminku – několik rad co a jak vybírat

Vybrat dárek pro maminku, to je pro nás, děti vždycky ten stejný problém. Máma jako obvykle nic nepotřebuje,všechno má a nic nechce, takže nápady chybí, ale oslava bez dárku prostě nejde .

Jako první nás asi napadne něco praktického. Každý z nás už určitě zkusil vybrat jako dárek k vánocům pro naši mámu třeba něco praktického do domácnosti, například drobný elektrospotřebič anebo nějaký doplněk do bytu.

Jenže taková věc slouží ostatním členům domácnosti, takže to vlastně ani není skutečný dárek pro maminku. Jestliže chceme, aby z něj cítila, že jsme při výběru mysleli skutečně jen na ni a na to, čím ji potěšit, musí se jednat o něco skutečně osobního a pokud to bude něco s čím se třeba může pochlubit i svým kamarádkám, tím líp !

Ultrazvuková čistička gemoro

Skvělá čistička na šperky GemOro 0377 UltraSpa Dual Ultrasonic, pomocí ultrazvuku a páry odstraní nečistoty a vrátí kouzelný třpyt a eleganci.

Pokračuj ve čtení

Čtenářská sada

Comfort Line je přepravka pro menší zvířata, která zaručí pohodlné cestování jak vašim mazlíčkům, tak i vám. Navíc už se nemusíte bát o bezpečnost přepravy vašeho pejska.

Pokračuj ve čtení

dárky pro maminky

Feedback od zákazníka: "Polibek je tím, co nás dva nejlépe vystihuje. Zde bylo zvěčněna naše soužití, které jsme po 11 letech zpečetili svatbou jako z pohádky a ta jako všechny pohádky bude končit tím krásným…”a žili šťastně až do smrti!" (Virginie)

 

Takže to pro tentokrát zkusíme trochu jinak. Žádný mixér, nebo vázička,to už tady bylo. Vánoční dárky pro maminku jako pro osobu která mezi osobami nám blízkými patří na první místo nemohou být kdejaká banalita a zaslouží si, abychom si s nimi trochu víc lámali hlavu.

Tím spíš, že příležitostí k obdarování není během roku zas tak moc. Dárky obvykle dáváme na vánoce a na narozeniny, ale záleží jen na nás jak si najít další příležitost vyjádřit naší mamince uznání a cit.

Například oslava nebo Svátku matek nemusí být jen komerční záležitostí anebo chceme prostě naším dárkem pro maminku jen udělat radost či vyjádřit své poděkování u příležitosti, která se během roku naskytne.

Pokud tato událost nemá být jen formalita anebo komerční záležitost a opravdu chceme aby náš dárek splnil svůj účel to jest udělal radost je dobré snažit se poslouchat o čem naše máma občas mluví a z toho vyrozumět co by se jí mohlo líbit, co by ji potěšilo.

 

Zeptat se přímo co by si přála se ale přece jen nehodí, věci koupené na objednávku ztrácejí své kouzlo překvapení z dárku. No a pak je tu ještě další nezanedbatelný aspekt a tím jsou naše finance.

I dospělé děti mají obvykle omezený rozpočet a pokud se do něj máme vejít, náš okruh pro vhodný výběr se dále zužuje. Tady nám může pomoci jen nějaký originální nápad na dárek pro mámu.

Jistěže už slyšíme jak maminka říká, že nemá cenu utrácet, že máme raději šetřit, ale...ten krásný pocit , který zažijeme, když rozbalí náš dárek a vidíme, že ji dojal a potěšil, ten se nedá ničím zaplatit. Vždyť mámu má každý z nás jen jednu a náš vzájemný vztah je je vždy něčím jedinečným co se nedá ničím nahradit !