Originální dárky pro něho a nápad na dárek pro něj

At´ se přihlásí žena, která neměla nikdy problém vybrat k narozeninám nebo k různým slavnostním příležitostem dárek pro něho, pro manžela, pro chlapce, pro bratra nebo pro přítele...je to tak jak jsem to tušil, žádná z vás se nevyhla této příjemné ale složité situaci.

V případě, že muž jde vybírat něco pro svou přítelkyni, nabízí se před ním tisíc nápadů na dárek pro ni, jeden přitažlivější než druhý: parfémy, kosmetika, šperky, bižuterie, kabelky, různé doplňky, krásné oblečení, prádlo, punčochy a spousta dalších drobných předmětů.

Samozřejmě, že nemůžeme opomenout, jak vysokou částku máme k dispozici. Určitě je mnohem snadnější najít více přitažlivých nápadů na dárky, odpovídajících kvalitě a ceně a není pochyb, že pro ni, máme podstatně větší výběr.

Fujitsu Skener ScanSnap

Světoznámá značka Fujitsu přinesla na náš trh ScanSnap iX500 Scanner pro PC a Mac (PA03656-B005), má dokonalé parametry a intuitivní ovládání.

Pokračuj ve čtení

dárky pro něj

Hrací karty se poprvé objevily v Číně v období kolem 10. století př. n. l. a v následujících stoletích se pak rozšířily v arabských zemích. Prostřednictvím výměnného obchodu a kultury, karty byly přeneseny i na západ a v první polovině 5. století byl vyroben v Itálii první balíček tarokových karet.

 

Snad proto, že ženy se rády obklopují různými věcmi a častěji je obnovují i v průběhu dne a mnohem snadněji podléhají módním vlivům ve všech oblastech každodenního života a mají i větší nároky.

Ze skutečnosti tedy vyplívá, že dárky pro ni mají široké spektrum, jsou to věci jak užitečné, tak příjemné, sympatické a tedy je mnohem jednodužší a dokonce zábavnější nakupovat pro přítelkyni než pro muže!

Nápad na dárek je komplikovanější v případě, že máme před sebou k obdarování muže. Existují nepsaná pravidla při nakupování dárků pro muže a pro ženy. Vždyt´ jen si představte, že žena může koupit své přítelkyni prádlo, zatímco je téměř nemyslitelné, že muž koupí svému kamarádovi spodní kalhoty.

 

Vzhledem k tomu, že máme na mysli koupit dárek pro něj, můžeme se inspirovat jeho zálibami nebo oblíbeným sportem, který provozuje. Například různé doplňky na lyže nebo oblečení na lyže nebo na cyklistiku, atd...ale i tady pozor, někteří muži jsou vybíraví.

Je třeba připomenout skutečnost, že nápady na dárky pro něho v tomto případě jsou i poměrně dražší než pro kamarádku, nebot´ pro muže těžko najdeme různé drobné předměty, jež by byly i cenově snadno dostupné a svým způsobem zajímavé.

Je třeba mít nápad na dárek, který je přitažlivý, ale zároveň nás nepřipraví o všechny úspory. Zaměřme se tedy na jeho osobní záliby, sny, koníčky, zkrátka snažme se najít inspiraci v jeho lásce k motorismu, k atletice...dárek pro něho by mohl být třeba obrázek, na kterém se vidí v jedné z těchto situací, proč tedy na dárek pro něho nevybrat optický klam?