Dětská cestovní skládací postýlka Cam Daily Plus Travel

Milé maminky, čekáte miminko a nevíte z které strany začít, co všechno pořídit a co všechno by měla výbavička obsahovat? Máme pro vás cestovní postýlku Cam Daily Plus travel cot 199.

Je vhodná pro děti od narození do 36 měsíců. Ve složeném stavu má velikost malé cestovní tašky, která v sobě skrývá veškeré pohodlí domova. Na návštěvu k babičce, na chatu či na výlety vám zcela jistě poslouží a patří mezi praktické a vítané dárky pro miminko.

Poslouží vám doma, ale pokud rádi cestujete, je i ideálním řešením na dovolené, dítě se cítí pohodlně a vy budete mít všechno po ruce, jako doma. Máte první miminko nebo po více letech další?

detska-cestovni-postylka

Doba jde neustále dopředu a přibývají nové nepostradatelné položky. Tato postýlka s ohrádkou slouží pro dítě na spánek, ale i na hraní v bezpečí. Určitě ji oceníte při každé příležitosti pro svoji víceúčelovou funkci.

Právě díky ohrádce se nemusíte bát, že by se vaší ratolesti mohlo něco stát. Tato cestovní postýlka je plně vybavená. Má svou stříšku, plyšové hračky, přebalovací podložku, má dvojitou výšku, matraci, moskytiéru proti hmyzu, velkou odkládací kapsu, okno na síti, kolečka s brzdou.

Otevřená postýlka má velikost 127 x 66 x 119 cm, složená měří 75 x 18 x 18 cm. Váží 14 kg, je prostorově úsporná, mnohostranně funkční a esteticky přitažlivá.

Můžeme ji zařadit do seznamu doporučených věcí výbavičky pro vaše dět'átko, nezávysle na tom, v kterém ročním období se vám narodí. Skládací postýlka Daily Plus travel je zároven vkusným a něžným doplnkem dětského pokojíčku a snadno ji během dne přemístíte tam, kam ji právě potřebujete, abyste měli všechno stále pod kontrolou.

Zatím se můžete věnovat domácím činnostem, práci nebo odpočinku. Vaše dítě může spát v bezpečí, nebo si mezitím samo klidně hrát, ve vaší přítomnosti, nebot' vás vidí a slyší a vy bez zvýšeného dozoru máte svou pohodu. Postýlka jako celek, splnuje všechny bezpečnostní standarty, je kvalitním, moderním a praktickým doplnkem v rodině s malým dítětem.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro miminko

Dětská skládací ohrádka

Dětská skládací ohrádka

Avent jídelní sada

Avent jídelní sada

Windows 8

Windows 8

Pirátská lod' Bucky

Pirátská lod' Bucky

Fitbit Flex náramek

Fitbit Flex náramek