Cam americká skládací sít'ová ohrádka b155/197 pro miminka

Narodilo se vám či někomu z vašich blízkých miminko? Jistě vás tedy zaujme Cam Americká skládací sít'ová ohrádka b 155/197, určená dětem od 5 do 24 měsíců, jednoduše složitelná a kompaktní, stabilní a velmi bezpečná a dítě si v ní může volně hrát.

Je provedena ve vkusných bastelových barvách a určitě udělá radost a je praktický a moderní dárek ke křtinám. Je vybavená 4 úchyty, které umožní dítěti snadněji se postavit.

Podložka je dobře polstrovaná s bočními ochranami. Velmi snadno se čistí, jednoduše houbou. Můžete ji i lehce přemístit a složit. Výrobek je od italské společnosti Cam.

detska-skladaci-ohradka

Otevřená má rozměry 118 x 110 x 75 cm, složená měří 118 x 23 x 72 cm. Váží 15 kg. Ohrádka je kompletně smontovaná již od výrobce, tedy připravena k okamžitému použití.

Je vybavena kloubem, stačí ji jednoduše rozložit a kdykoliv opět snadno složit. Dětské ohrádky jsou velmi praktické a oblíbené. Ochrání naše děti při hraní a jsou svědky jejich prvních krůčků.

Postarají se o jejich bezpečnost doma nebo i na zahrádce a pro maminku jsou ideálním pomocníkem, nebot' mohou mít dítě pod kontrolou a mezitím se klidně věnovat své domácí práci nebo mít trochu volna k odpočinku.

Dět'átko má přehled co se kolem něj děje, může si klidně hrát a také maminka na něj dobře vidí a slyší každý jeho pohyb. Tato velmi stabilní sít'ová skládací ohrádka s polstrovaným dnem, je vhodná i pro polohu kojence na bříšku, protože podporuje vývoj svalů na krku a na ramenou a napomáhá tvorbě svalů potřebných k otáčení, sezení a ležení Je samozřejmě ideální pro sedící miminka, aby se naučili stoupnout a neublížili si.

Jsou velmi praktické, protože chrání dět'átko před nárazem a navíc neprostrčí nožičku ani ručičku. Můžete ji snadno přemístit po celém bytě, použít ji na dvorku, je praktická i na dovolené a je spolehlivým pomocníkem pro celou rodinu a zároven je i ozdobou dětského pokojíčku.

Zakoupit online

Vrať se na dárek ke křtinám

Avent jídelní sada

Avent jídelní sada

Windows 8

Windows 8

Pirátská lod' Bucky

Pirátská lod' Bucky

Fitbit Flex náramek

Fitbit Flex náramek

Drtič na ovoce

Drtič na ovoce