Pohyblivý dinosaurus Zoomer Dino Boomer technologie Balance

Zaujal vás sympatický dinosaurus Zoomer Dino Boomer? Určitě se bude líbit vašemu dítěti. Svět prehistorie a jejich dávní obyvatelé fascinují malé i velké. Patří mezi nejoblíbenější hračky pro děti od pěti let.

Toto prehistorické zvířátko se dokáže pohybovat, vydává zvuky a mění barvu očí podle nálady, pomocí moderní technologie Balance, reaguje na dotek a prozkoumává své okolí na dvou kolech.

Mezi fantastické dárky k narozeninám pro děti, patří nezkrotný dinosaurus Dino Zoomer, pěkné zelené barvy, pohyblivý pomocí dvou tlačítek na ovladači nebo jednoduše dotykem ruky.

dinosaurus-zoomer-dino

Vaše dítě se perfektně zabaví s tímto kamarádem s dinosauří povahou. Pokud se rozhodne zatahnout ho za ocas změní barvu očí a když je naštvaný začne se točit a řvát jako opravdový dinosaurus.

Jeho oči se mění podle toho jakou má náladu na modrou, fialovou nebo červenou barvu. Svět dinosaurů je pro děti, zvláště školního věku, okouzlujícím, přenáší je do období tajůplné prehistorie.

Úžasný interaktivní dinosaurus Dino Boomer patří mezi moderní, robotické výrobky Zoomer. Skvělá hračka pro všechny malé milovníky po stopách historie pravěkých ještěrů, kteří touží objevit, jak vypadal náš svět před stovkami milionů let, dlouho před příchodem člověka.

Tajemství prehistorie v podobě veselého zeleného dinosaura Zoomer Dino Boomer, ovládaný moderní technologií, ožívá v rukou školáka a stimuluje jeho pozornost a fantazii.

Jako opravdový dinosaurus, Dino Boomer se dokáže rozzlobit, točit se dokolečka, otáčet hlavou, otevřít čelisti a cenit své tesáky a řvát. Jeho pohyby jsou velmi přirozené a dokonale se přiblíží představě pravého dinosaura.

Nechybí však ani vyspělá technologie současnosti, neboť se může dokonce naučit i tančit. Toto všechno je možné i pomocí ovladače, nebojte se, je snadno krotitelný. Barva očí prozradí kdy je šťastný a kdy je nazlobený.

V této hračce se dokonale kloubí dravá postava zvířátka z prehistorie s nejnovější technologií dneška. Hledáteli úžasný dárek pro devčátko nebo chlapce k narozeninám, vyberte zábavnou hračku v podobě pohyblivého dinosaura Zoomer Dino Boomer. 

Zakoupit online

Vrať se na dárky k narozeninám