Drtič, mlýnek na ovoce Weston, ideální na jablka a hrušky

Ideálním pomocníkem pro zahrádkáře a pěstitele a pro všechny, kdo si chtějí čerstvě sklizené ovoce jakýmkoliv způsobem uskladnit, je drtič, mlýnek na ovoce značky Weston.

Je skvělým pomocníkem v kuchyni. Snadno v něm rozdrtíte jablka, hrušky a jiné tvrdé plody. Weston Apple & Fruit Crusher umožní velmi jednoduše drcení i velkého množství ovoce bez námahy.

Patří mezi praktické vánoční dárky, které usnadní práci, ušetří čas a umožní celé rodině jíst zdravé ovoce, vypěstované na vlastní zahrádce a zpracované tak, jak si představujete.

drtic-na-ovoce

Tento mlýnek - drtič na ovoce má snadné uchopení rukojeti. Je vyroben z robustní litiny, nerezové oceli a je vybaven masivní dřevěnou základnou. Montáž na základnu je velmi rychlá a snadná.

Můžeme si vybrat, zda jej chceme připevnit horizontálně nebo vertikálně, podle vašich možností nebo zvyklostí tak, aby jste k němu mohli pohodlně přistoupit. Jeho robustní litinová konstrukce umožnuje i ve velkém množství, rychlé a kvalitní zpracování ovoce.

Vložíme do něj jablka, hrušky, broskve, ananas a jakékoliv další ovoce a lehce otočíme rukojetí. Weston Apple je o rozměrech 10" x 17,5" x 0,8". Perfektně vám připraví ovoce k dalšímu zpracování.

Můžete tak využít sklizen z vaší zahrádky, pěstovanou bez stříkání a moření chemikáliemi a pesticidy. Důležitost ovoce pro správnou výživu je všeobecně známa. Nejen tropické ovoce, ale i u nás pěstovaná jablka, hrušky, třešně atd. obsahují všechny potřebné vitamíny a přírodní složky prospěšné lidskému zdraví.

Kvalitní a svěží syrové plody domácí produkce však nejsou dostupné po celý rok a je tedy třeba je vhodně zpracovat k uskladnění a konzervaci přes zimní měsíce. V případě, že si to dokážeme udělat sami, můžeme jej konzumovat bez jakýchkoliv přidaných konzervantů a případně bez cukru a nebo jen s nižším obsahem cukru.

Chceme-li mít v jídelníčku zdravé ovoce z vlastní zahrádky po celý rok, určitě bude mlýnek - drtič na ovoce Westom, vaším pomocníkem a usnadní a urychlí vám práci v kuchyni.

Zakoupit online

Vrať se na vánoční dárky