Firemní dárky pro originální firmy

V minulosti byly firemní dárky vyhrazené velkým firmám pro zahájení masivních marketingových akcí. Díky zrození internetu byly tyto možnosti dány i malým a rodinným firmám.

V čem spočívají?

Pro maximální návratnost investice je ale důležité zajistit, aby byl firemní dárek vždy spojitelný se značkou firmy a dobře viditelný během dne. A co je viditelnějšího než originální obraz zavěšený v kanceláři nebo v hale domu Vašich zákazníků nebo dodavatelů? Stereogramy nejsou obyčejné obrazy, ale inovační optické iluze, které na sebe, a tudíž i na vytištěnou značku, přitahují pozornost. Tyto inovační firemní dárky pověšené v kanceláři určitě podpoří pocit příslušnosti k firmě a dají zákazníkům či dodavatelům pocit větší profesionality. Vlastní optická iluze těchto firemních dárků představuje také hru, která spočívá v uhádnutí toho, co v sobě skrývají.

A proč se jedná o vítězný nápad?

Koncept firemních dárků spočívající v obyčejných předmětem s logem (jako jsou zapalovače nebo klíčenky) již patří minulosti: tento firemní dárek patří naopak do komplexnější a novější kategorie reklamní komunikace. Představme si například uvedení nového výrobku nebo služby na trh: my můžeme vytvořit firemní dárek, který v sobě bude skrývat smysl nebo etiku nového projektu (např. zobrazení mincí pro poukázání na koncept šetření, rychlé auto za účelem vyjádření konceptu rychlosti atd.). Je také možné vložit nápis nebo fotku realizovaných výrobků a/nebo fotku Vaší firmy.

A to ještě není všechno...

Tyto inovační firemní dárky můžou mít další početné funkce; tolik, kolik si jich Vaše fantazie umí představit. Jestliže zmíníme pouze pár výhod, nesmíme zapomenout na zvýšení návštěvnosti Vašeho firemního stánku během jakéhokoliv veletrhu, způsobené zvědavostí návštěvníků, což napomáhá ke zvýšení viditelnosti stánku. A to jsme nezmínili reklamu na podnikovou značku zdarma, kterou zajistí zvědaví návštěvníci, kteří předají dalším osobám nabyté dojmy. A co takhle motivace a valorizace práce prodejců, distributorů a obchodníků a upevnění věrnosti zákazníků atd.

Kolik stojí?

Cena za tyto firemní dárky je 32€ plus 7€ za doručení (pouze 1€ za každou další zásilku). Pro množství nad 3 kusy odkazujeme na následující tabulku (ceny se rozumí včetně DPH):


Množství Cena v € (každý) Náklady na
doručení v €
Od 1 do 3 32 Od 7 do 9
Od 4 do 10 29 Vždy 10
Od 11 do 100 26 Zdarma
Od 101 do 1000 23 Zdarma
Více než 1000 Dohodou Zdarma

Jestliže potřebujete bližší informace, tj. do kolika dnů bude firemní dárek doručený, můžete si vyžádat nabídku prostřednictvím mailu nebo faxem na čísle +39-0522-015010.