Fitbit Flex a náramek, váš osobní trenér ve dne i v noci

Technologie nám denně přináší nová překvapení, má neomezené možnosti. Myslíte si například, že nemáte dostatek času na sportování? Máme pro vás pomocníka, který vás bude motivovat.

Fitbit Flex Wireless Activity a náramek, monitoruje vaši fyzickou aktivitu a životozprávu ve dne. V noci sleduje kvalitu vašeho spánku, je to váš osobní trenér. Můžeme je zařadit mezi originální dárky pro přítele.

Tento tenký stylový modní doplněk je přístroj, který kontroluje počet spálených kalorií, měří vzdálenost a zaznamenává vaše kroky, v noci měří váš spánkový cyklus a ráno vás tiše vzbudí lehkou vibrací na zápěstí a vy se hned můžete podívat, kolik hodin jste spali a kolikrát jste se za noc probudili.

fitbit-flex-naramek

Monitorované údaje přenese prostřednictvím technologie Bluetooth Smart do počítače, mobilu nebo tabletu. V balení jsou dva náramky, větší a menší, barvu si můžete zvolit sami.

Synchronizuje automaticky všechny údaje. Fitbit Flex má vestavěný špičkový akcelerometr, který přesně zachytává každý váš pohyb, spočítá vám spálené kalorie, počet kroků a dokonce dokáže odlišit běh od chůze.

Toto všechno a mnoho dalšího včetně kvality spánku, nám přenáší do přehledných grafů, kde vidíte jak dlouho jste spali, kolikrát jste se vzbudili atd. Díky svému tichému alarmu vás probudí v určenou dobu bez toho, aby jste vzbudili i svého partnera.

Fitbit Flex je odolný v dešti, proti vodě i potu. S tímto náramkem můžete soutěžit s přáteli, nebot' prostřednictvím fitness aplikacemi, vám umožní porovnávat se s nimi a tím vás motivuje k lepším výsledkům.

Zaznamenávaná denní statistika vás stále informuje o vašem výkonu. Fitbit Flex je velmi jednoduchý na používání, úvodní nastavení a propojení s počítačem. Je na něm 5 LED indikátorů, kteří vás informují jak daleko jste od dosáhnutí vašeho cíle.

Díky Bluetooth Smart konektivity, můžete sledovat souhrn monitorovaných údajů v reálném čase. Synchronizace proběhne automaticky s mobilem nebo tabletem a umožnuje sledování grafů a všech žádaných hodnot.

Fitbit Flex je vodotěsný, schopný odolávat a doprovázet vás v každodenním shonu, at' jste ve sprše nebo v dešti. Balení Fitbit Flex obsahuje: Flex tracker, 2 náramky, synchronizační klíč a nabíjecí kabel.

Fitbit Flex náramek je ideálním pomocníkem při trénování profesionálních sportovců, ale i pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a pro vyznavače zdravého životního stylu.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro přítele

Béžové dámské šaty ke kolenům s krátkým rukávem a opaskem

Ptáte se někdy jaký kousek v žádném případě nemůže chybět v ženském šatníku? Přemýšlíte nad originálním dárkem pro svou ženu, přítelkyni, maminku, sestru či kamarádku?

Tyto šaty jsou přesně to, co hledáte. Díky své jednoduchosti a rafinovanosti barev a linií jsou vhodné pro jakoukoli příležitost. Právě díky neutrální barvě můžete měnit vzezření střídáním různých doplňků podle vaší fantazie.

saty-joop

Záleží jen na vás v čem se cítíte příjemně: výrazný náhrdelník, náramky, bižuterie, elegantní lodičky...a jste připraveny na pracovní večeři, posezení s přáteli, divadlo či vernisáž.

Naopak ozdobeny jednoduchými pastelovými doplňky a sandály či balerínami získáte perfektní outfit pro všední nošení, jak do práce, tak pro volný čas. Šaty Joop jsou skvělým vánočním dárkem pro vaše blízké.

Patří do klasické řady, jež se vrací do 50.let, aby oslavovala ženskost a přirozenou ženskou krásu. Boky jsou zdůrazněny opaskem stejné barvy a látky jako šaty. Tento opasek, jenž skvěle zdůrazňuje ženské křivky, je vzadu zakončen jednoduchou mašlí.

Tento model podtrhuje krásu oblých tvarů ženského těla, stejně tak dává harmonický dojem u vysokých a štíhlých postav. Krátké nařasené rukávky působí mladistvě a uličnicky, podobně jako mašle z pásku vzadu na bedrech.

Límeček dokrášluje dojem přirozené elegance. Předností těchto šatů je jejich široké využití a nadčasovost. Díky tomu jsou ideálním dárkem pro každou ženu. Ať už jde o formální setkání či posezení s přáteli, šaty Joop Vám poslouží při jakékoli příležitosti. Jsou jedním z těch originálních dárků, které žena vždy ocení, protože i šaty jsou jednou z těch věcí, které mohou být napořád!

Zakoupit online

Vrať se na vánoční dárky

čtenářská sada

čtenářská sada

pony toffee

pony toffee

trojkolka as roma

trojkolka as roma

Přepravka comfort line

Přepravka comfort line