FOCUS T25 sada DVD cvičení, ideální postava, bez ztráty času

Kdo z nás by si nepřál mít perfektní postavu. Ne každý má od přírody ideální proporce, ale z trochou snahy jich může docílit. Je důležité, cítit se dobře po fyzické stránce.

Naše nálada a stres denního života se odráží i na zevnějšku a na celkovém zdraví a psychické pohodě. Cítit se dobře, v každém věku, nám dodá zdravé sebevědomí.

Mezi užitečné dárky pro partnera můžeme zařadit  Shaun T's FOCUS T25 Base Kit - DVD Workout by Beachbody. Jedná se o sadu DVD, na kterých se naučíte, ve dvou fázích Alpha a Beta, jak co nejrychleji a nejsnadněji, bez zbytečné ztráty času a námahy, dosáhnout jedinečných výsledků a pyšnit se perfektní postavou.

focus-t25-cviceni

Stačí věnovat denně 25 minut pohybu podle ověřeného návodu a dodržovat doporučenou výživu. Tento program, který najdete na DVD je vyzkoušený a s trochou vytrvalosti dosáhnete žádaný výsledek během poměrně krátké doby.

Bez rozdílu zda se jedná o ženy či o muže, většina z nás usiluje nejen o příjemný pocit pro nás samotné, ale i vyvolat zdravý dojem a líbit se lidem, kteří nás obklopují.

Přílišná nadváha není nikomu k užitku. Dříve nebo později se mohou projevit zdravotní problémy. Vyrovnaná strava a přiměřený pohyb jsou základem správného životního stylu.

Vybraný pravidelný pohyb vám umožní prožít váš život naplno. Správný životní styl udrží i váš mozek v optimální kondici, dopomůže k dobré náladě a s tím související kvalitní partnerský vztah, přátele a úspěch v práci.

Shaun T's FOCUS T25 Base Kit - DVD cvičení, znamená skloubit správnou kombinaci stravy s tělesným pohybem a výsledek na sebe nedá dlouho čekat. Na místo jednohodinového cvičení, sledováním tohoto programu docílíte žádané formy v 25 minutách, 5 dnů v týdnu.

Ušetříte čas i námahu. Váš partner či vaše partnerka vás okouzlí svou bezvadnou fyzickou formou i vyrovnaným přístupem v každodenním životě. Sada Focus T25 obsahuje 11 cvičení na 9ti DVD, stručný návod, rady k výživě, atd. Dárek, který potěší na těle i na duši.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro partnera