Dokonalý skener ScanSnap iX500 pro PC a Mac od Fujitsu

Kdo má doma počítač, jistě ví k čemu slouží skener. Stal se téměř jeho neoddělitelnou součástí nejen k práci, ale i k zábavě. Technologie nám přináší na trh stále nové a dokonalejší výrobky.

Světoznámá firma Fujitsu nám předvádí vynikající model ke skenování ScanSnap iX500Mac (PA03656-B005). Touží-li váš manžel nebo přítel po novém skeneru, překvapte ho!

Hledáte něco účelného a kvalitního pro vašeho syna? Fujitsu ScanSnap iX500 pro PC a Mac patří mezi ideální dárky pro něj. Je vhodný ke každé příležitosti, k narozeninám, k vánocům, k různým výročím a poslouží nejen v kanceláři, ale i doma celé rodině.

fujitsu-skener-scansnap

Zárukou vysoké kvality výrobku je značka Fujitsu, známá po celém světě. Společnost se zabývá výrobou notebooků, monitorů, stolních počítačů atd. Má dlouholetou tradici a velké zkušenosti v této oblasti vývoje.

Technologické dárky pro muže jsou většinou velmi přitažlivé. Scanner, doslovný překlad "snímač", je hardwarové vstupní zařízení umožňující převedení fyzické 2D nebo 3D předlohy, do digitální podoby pro další využití, většinou pomocí počítače.

Výrobky firmy Fujitsu, mají v této oblasti dlouholetou tradici. Ke jejich obsluze není nezbytné mít velké zkušenosti, ovládání je intuitivní a především spolehlivé. Skener ScanSnap iX500 je opravdu jedinečný pomocník a pracovat s ním je rychlé a zábavné.

Má spoustu funkcí, které usnadní a urychlí práci a stisknutím tlačítka při každodenním používání se přesvědčíte o přednostech a kvalitě tohoto skeneru CIS, USB 3, Wifi, druh lampy LED, vertikální optické rozl. 600 dpi, horizontální optické rozl. 600 dpi. Jeho flexibilní použití uspokojí i ty nejnáročnější.

Má dokonalé parametry a umožňuje přístup k dokumentům odkudkoli a kdykoli. Není snadné vybírat dárky pro partnera, kromě klasické košile, kravaty nebo peněženky, ideálním, moderním a praktickým předmětem pro aktivního, dinamického muže jsou technologické novinky.

Kompaktní a lehký Fujitsu ScanSnap iX500 je naprosto nejlepší dokumentový skener pro všestranné účely. Chcete báječný dárek pro něj, aby byl moderní, kvalitní, účelný k denní potřebě? Světoznámá značka Fujitsu vám splní všechny požadavky současného života v práci i doma.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro něj