Populární skládací koloběžka Razor A5 Lux Scooter pro děti

K prvnímu svatému přijímání přistupují děti zpravidla ve věku kolem devíti let. Koná se slavnostním způsobem při nedělní mši svaté, po které zpravidla následuje oslava a pozvaní příbuzní a hosté přinesou děvčeti nebo chlapci dárek.

Máte-li před sebou pozvání na takouvou oslavu, určitě přemýšlíte jaký dárek k přijímání by byl nejvhodnější. Zejména pokud se týká o chlapce, ale i pro děvče je zajímavý a nyní obzvlášt´ populárním a velmi přitažlivým dárkem, koloběžka Razor A5 Lux Scooter.

Je vhodná pro děti od 8 let a pevná základna bez problémů uveze jezdce až do 100 kg váhy, díky kvalitně vypracované silné hliníkové konstrukci. Velká kola umožňují pohodlnou a bezpečnou jízdu.

kolobezka-razor-scooter

Dárek, který zvláště v tomto věku je velmi zábavný a ocení ho dítě i rodiče. Vzhledem k tomu, že se dá složit a je snadné jej naložit do auta, je vhodný i k přepravě a tak může vyrazit společně celá rodina do blízkého i vzdálenějšího okolí, na výlety do přírody.

Řídítka jsou skládací a jejich výška je nastavitelná, aby byla k přiměřené postavě jezdce. 200 mm urethanová kola umožní lehkou a ladnou jízdu. T-trubka je pevná a bezpečná.

Samotná značka Razor je zárukou kvality. Moderní koloběžka Razor A5 Lux Scooter je originálním dárkem. Může se na ní jezdit téměř celý rok, zadní kolo je chráněné blatníkem a vybaveno spolehlivou brzdou i v případě potřeby k náhlému zastavení.

Snadno se na ní jezdí i na hrbolatých silnicích a nebo nerovném chodníku. Tímto dárkem zajistíte dítěti pohyb a zábavu na zdravém vzduchu v přírodě. Děti převážnou část dne volný čas tráví u televize nebo při počítači, Razor A5 Lux Scooter je jedinečnou alternativou, kdy může dítě vybít svou energii a dostat se do přírody.

Ježdění na koloběžce bývala kdysi pravá klukovská zábava, dnes se stala oblíbeným koníčkem nejen pro děti, ale i pro dospělé, pro muže i pro ženy, jak ve městě na cestu do práce, tak i na výlety. Na kole jezdí každý, na koloběžce je to něco jiného. Razor A5 Lux Scooter je oblíbený a velmi žádaný dárek pro mládež.

Zakoupit online

Vrať se na dárky k přijímání