Elegantní kosmetické balíčky pro ženy a dívky od GLOSSYBOX

Jak vybrat ten nejlepší dárek pro ženu? Nevíte si rady? Chcete něco pro krásu, zdraví a krásný vzhled? Věc, která se bude líbit a mile překvapí? Nabízíme vám nákup u GLOSSYBOX, seznámíte se a budete mít možnost vyzkoušet si a objevovat nejlepší kosmetické výrobky, které jsou momentálně na trhu.

Jde o elegantní kosmetický balíček, vhodný pro ženy v každém věku. Hledáte-li něco milého pro vaši manželku, sestru, maminku nebo chcete dárek pro přítelkyni k narozeninám, Glossybox má pro vás parfémy a kosmeticku a zašle vám každý měsích nejlepší a nejnovější make-up nebo přípravky pro péči o vaše tělo a vlasy.

Glossybox vám vybere každý měsíc elegantně provedený kosmetický dárkový balíček, který obsahuje obvykle 5 přípravků mini nebo originální velikosti, určených k péči o tělo a plet', spolu s radami jak je používat.

kosmeticky-balicek

Můžete mít konečně pro vaši krásu vše co potřebujete a budete mít i informace o posledních novinkách a modních trendech. Jak tedy na to? Zaregistrujte se, vyberte si předplatné na 3 měsíce za 25 Euro a vyplnte osobní profil.

Timto si zajistíte, že vám budou zasílány produkty vybrané v souladu s vašemi potřebami. V objednávce najdete i 6 biologických výrobků, vybraných od Glossybox Green. Krása je jako krásný zážitek.

Zelená je barvou stvoření a života, nechte se tedy hýčkat s green lifestyle experience. Naši odborníci pro vás pečlivě vybírají jen ty nejlepší přípravky a poradí co, jak a kdy používat.

Každý měsíc budete mít novou radu, jak se starat o své tělo a svůj vzhled a jak aplikovat make-up. Představujeme vám značky Diego Della Palma, Elizabeth Arden, Zoeva, Astor, Blumarine, Cloe', Revlon, Naj-oleari, Layla, Bionature, Bionova a mnoho dalších.

Naše nabídka určitě uspokojí vás i vaši přítelkyni. Kosmetické balíčky provádíme v elegantním stylu, obsahující výrobky prvotřídní kvality a nejnovějších modních trendů, jsou originálním dárkem pro každou ženu.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro přítelkyni