Kosmetický kufřík, make-up, dárková sada Shany Cosmetics

Pro moderní ženu, která miluje kosmetiku, je ideální, mít ji vždy po ruce. Určitě jí nemůže uniknout dárková sada malovátek značky Shany Cosmetics v přehledném kosmetickém kufříku, kompletně vybaveném, v profesionálním provedení.

Obsahuje širokou škálu kosmetických výrobků, oční stíny, tvářenky, rtěnky, lesky na rty, laky na nehty v různých odstínech a další pomůcky ke každodennímu zkrášlení.

Tento praktický kufřík patří zaručeně mezi nejoblíbenější dárky pro dívky. Je vybaven i zrcátkem a potřebami k manikúře a k pedikúře, různými štětci a aplikátory, tužky a ořezávátkem.

kosmeticky-kufrik-shany

Kufřík je průsvitný, najdeme v něm pohodlně všechno co právě v tu chvíli potřebujeme. Značka Shany Cosmetics má od roku 2008 svoji základnu v Houstonu, v Texasu.

Přináší na trh moderní, kvalitní kosmetické produkty, za přístupné ceny. Můžete si vybrat z barevných odstínů, které nejlépe ladí k naší pleti, k barvě očí, vlasů nebo k oblečení.

Její pomocí lehce dosáhneme jemnosti a dokonalosti podle našeho stylu. Jsou vhodné nejen pro každodenní líčení, ale i pro náročné večerní nebo slavnostní příležitosti.

Praktické a elegantní provedení kosmetického kufříku Shany a jeho obsah je vítané překvapení pro dívky i ženy. Přehledně uložený potřebný make-up a pohodlná rukojed' na víku, na horní straně kufříku, umožnuje pohodlné uchopení a přemístění.

Kosmetické výrobky jsou přitažlivé a potěší každou ženu. Správné nalíčení, vytváří efekt zdravé pleti, podtrhne krásu očí, zvýrazní určité části obličeje, rty, obočí a dodá ženě půvab a eleganci a tím i sebevědomí a příjemný pocit.

Krásně upravené ruce a nalakované nehty dodají čistý a pěstěný vzhled a jsou výraznou vizitkou celkového vzhledu ženy. Správně volený make-up nechá vyniknout přirozenou krásu, modeluje tvar a výraz očí a celého obličeje a navíc dokáže zakrýt nedostatky.

Nedílnou součástí ranní přípravy žen je make-up. Většina si ani nedokáže představit odejít ráno z domu bez nalíčení. Chcete-li darovat praktickou, originální a moderní věc, tento kosmetický kufřík Shany, jednoznačně uspokojí vaše požadavky.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro dívky

Luxusní batoh Kipling

Luxusní batoh Kipling

Pánské hodinky Stuhrling

Pánské hodinky Stuhrling

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen

Zlatý diamantový prsten

Zlatý diamantový prsten

Laky na nehty

Laky na nehty