Křtiny: slavný den, na který se nezapomíná

Nenajde se snad nikdo, kdo by se neocitl v situaci, kdy musel koupit dárek příbuzným, přátelům či kolegům k příležitosti křtin. Jistě jste již řešili toto dilema: kde sehnat něco vhodného pro danou příležitost, něco neokoukaného a poměrně ekonomického?

Dárky ke křinám vám mohou pořádně zkomplikovat život, vzhledem k tomu, že lze jen těžko odhadnout vkus a záliby miminka, na jehož počest se oslava koná. Jednou možností je orientovat se podle zálib a přání rodičů.

Je také nutné mít na mysli, že křtem se dítě stává součástí křesťanské komunity a je třeba toto rozhodnutí jeho rodičů při výběru dárku respektovat. Můžete si dát velkou práci s výběrem něčeho originálního, jak si však být jisti, že bude váš dárek ke křtinám opravdu oceněn?

Soupravička Včelka Buzzy

Luxusní karnevalový kostým pro děti, Včelka Buzzy od firmy Rubie's USA, z kolekce Noemova Archa, pruhovaná soupravička ostrě žluté a černé barvy.

Pokračuj ve čtení

Dětská skládací ohrádka

Cam americká skládací sít'ová ohrádka b155/197 pro děti od 5 do 24 měsíců, praktická, oblíbená a bezpečná pomůcka doma, na zahradě nebo i na dovolené.vvvb

Pokračuj ve čtení

křtiny dárky

Feedback našich klientů: "Jako výjev jsem vybrala fotku mého synovce, na které je strašně roztomilý. Přišlo mi to jako milý dárek pro celou rodinu, který každý musí mít doma. Najít trojrozměrný obraz bylo pro nás zároveň velkou výzvou!" (Alessia)

 

Jak skutečně potěšit malého a jeho blízké a zařídit, aby dárek neskončil ve skříni? Nejlepším dárkem ke křtu je něco, co by připomínalo všem zúčastněným tento důležitý moment jejich života, něco, co jim udělá radost nejen dnes, ale i za několik let.

Dárek by se měl líbit také rodičům malého oslavence, jinak by se také mohlo stát, že jej malý nikdy ani neuvidí. Jako dárek ke křtu můžete uvažovat například o nějakém šperku či oblečení pro miminka.

Jak ale zařídit, aby někdo nekoupil totéž? I když je málo pravděpodobné, že by někdo z hostů měl stejný nápad jako vy, je vždy lepší snažit se vyhnout podobným faux pas.

Nejvhodnějším dárkem je něco osobního, čím byste se zavděčili jak dítěti, tak jeho rodičům. Dárky většinou nevydrží na celý život, to téměř žádný předmět. Proč se ale nesnažit vybrat něco, co by malému oslavenci mohlo sloužit i mnoho let po tomto slavném dni? S touto motivací můžete vybrat skutečně speciální dárek ke křtinám podle vaší představivosti . Takový dárek bude nad očekávání originální!