Luxusní cestovní batoh na kolečkách Kipling Alcatraz II

Blíží se vánoční svátky a s nimi i nákup dárků pro naše nejbližší a přátele. Chceme-li se vyhnout obvyklému shonu a užívat si klidu a pohody v rodině, nejideálnější a nejrychlejší je nakupování přes internet.

Jestli jste se rozhodli pro něco praktického, prvotřídní kvality, vyberte značkovou cestovní tašku Kipling Alcatraz II. Určitě je to krásný vánoční dárek pro ženy. Můžete vybrat barvu, která se vám nejvíce líbí, materiál je typický 100 % Nylon Crinkle, kterým se liší tato značka od jiných běžných výrobků.

Batoh má rozměry asi 47 cm x 39 cm. Je vhodný i jako příruční taška do letadla. Má zapuštěnou vysouvací rukojet', kolečka pro vynikající komfort pohybu a je vypracován do nejmenších detailů, s přivěšenou roztomilou opičkou ve stejné barvě.

luxusni-batoh-kipling

Unikátní kombinace elementů identifikuje vyjímečnost tohoto výrobce. Vypolstrované zádové popruhy jsou promyšlené k pohodlnému nošení. Je ideální při cestování. Dle příležitosti máme praktický sportovní batoh nebo klasickou cestovní tašku, tedy v každé situaci máme elegantní funkční zavazadlo, batoh na kolečkách.

Výrobky značky Kipling jsou zárukou kvality. Firma byla založena v roce 1987 v Antverpách v Belgii. Jméno pochází od Rudyarda Kiplinga, autora Knihy džunglí. Odtud vznikl firemní maskot opička.

Kabelky této značky jsou známé na celém světě a prodávané v 64 zemích a jejich prodej se zvýšil zvláště v posledních letech. Jsou oblíbené u žen všech věkových kategorií.

Vánoce jsou za dveřmi a tak všichni přemýšlíme, jaký dárek vybrat. Ženy milují kabelky, jsou nepostradatelným módním doplnkem a v jistém smyslu odráží ženskou osobnost.

Kvalita je velmi důležitým kritériem, barva je individuální záležitostí. A i když jsme na cestách nebo na výletech neobejdeme se bez praktického, lehkého, moderního zavazadla, do kterého přehledně uložíme všechny naše věci.

Batoh na kolečkách Kipling Alcatraz II je skladný, má mnoho úložného prostoru, spoustu kapes na zip, je pevný a přitom lehký. Je přitažlivý svou dokonalostí a uspokojí i tu nejnáročnější ženu. Kipling je funkční a trendy, casual, mo'dní, ale ne výstřední. Optimálně plní všechny požadavky moderní doby.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro ženy

Pánské hodinky Stuhrling

Pánské hodinky Stuhrling

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen

Zlatý diamantový prsten

Zlatý diamantový prsten

Laky na nehty

Laky na nehty

Slunečník proti větru

Slunečník proti větru