Magic Bullet exklusivní technologie k přípravě koktejlů

Při vybavování domácnosti určitě nemůžeme opomenout různé kuchyňské roboty. Patří mezi nejužívanějsí spotřebiče. Model Magic Nutri Bullet 12ti dílný High-Speed Blender/Mixer System řadíme mezi nejmodernější.

Praktický pomocník k rychlému, snadnému a zdravému zpracování potravin, zejména ovoce a zeleniny. K přípravě výživných nápojů vyrobených z přírodních ingrediencí.

Údržba je velmi jednoduchá a díly lze mýt i v myčce. Tento kouzelný mixér doporučujeme dát do seznamu mezi dárkové zboží pro každou příležitost. Je ideální pro ty, kteří konzumují ovoce a zeleninu ve všech podobách.

magic-bullet-mixer

Moderní 12ti dílný pomocník dokáže vykouzlit vše na co máte chut´. Potravu zpracuje dle vašeho přání, do co nejlépe vstřebatelného stavu. Tato úprava je vhodná na příklad pro ty, kteří mají problémy s trávením.

Často se stává, že slupka z některého ovoce je pro někoho težká do žaludku, ale vzhledem k tomu, že pro naše tělo má velký význam, nebot´ obsahuje větší část výživných látek, je důležité ji konzumovat.

V tomto případě je třeba kvalitní zpracování. V několika vteřinách připravíte pro vaši rodinu nebo pro hosty lahodné koktejly. Součástí mixéru jsou tři praktické poháry.

Zárukou spotřebiče je exklusivní technologie značky Nutri Bullet, sestavený podle severoamerického standardu. Na rozdíl od různých odštavňovačů a běžných mixérů, tento revoluční magický mixer Nutri Bullet má velmi výkonný motor, kterým dokáže dokonale extrahovat a tím způsobem dodat vašemu organismu všechny nezbytné živiny z ovoce, zeleniny, ořechů, různých semen, byliny atd.

Zpracuje je do krémových, napěněných koktejlů. Je vhodný pro každého. Ocení jej rodiče dětí, které odmítají konzumovat zeleninu a ovoce, nezbytnou pro zdravý růst.

Pro dospělé je ideální prevencí a k doplnění různých vitamínů. Pro sportovce, kteří májí větší spotřebu energie, dodá všestrannou výživu. Starší osoby ocení tuto formu stravy zejména při různých dietách.

Darovat Nutri Bullet znamená darovat zdravou výživu, krásu a energii. Krémové a osvěžující nápoje vložené do vašeho denního jídelníčku zajistí každému organismu správnou výživu.

Není třeba žádné chemické ingredience k docílení ideální fyzické formy. Tento kouzelný mixer Nutri Bullet je snadno použivatelný, kvalitní, bezpečný a vhodný pro všechny od raného dětství, k přípravě jemných kašiček, pro dospívající k zdravému růstu a pro dospělé všech věkových kategorií, k různým dietám, pro sportovce pro rychlé, kvalitní a výživné osvěžení.

Zakoupit online

Vrať se na dárky ke zboží