Pobyt v kouzelném prostředí, relaxace a pohoda

Nechat se s tím, koho máte rádi a na kom vám záleží, hýčkat jeden druhého, o nic se nestarat a užívat si kvalitních služeb v příjemném prostředí, je skvělou příležitostí, jak oslavit svátek zamilovaných.

Prožít krásné chvíle při slavnostní valentýnské večeri.Cítit a darovat štěstí... Zůstanou vám nezapomenutelné vzpomínky na okamžiky prožité ve dvou, plné relaxace a pohody.

Odměnte svou lásku a prožijte s ní tyto romantické chvíle. Udělejte radost své drahé polovičce a darujte jí nebo jemu originální valentýnský dárek, pobyt jen pro vás dva v neopakovatelné atmosféře, kdy na věci běžného života nebudete myslet.

medova-koupel

Svátek svatého Valentýna je dnem, kdy si sobě blízcí a oddaní lidé vzájemně vyměnují dárky jako důkaz své úpřimné lásky, nemusí být honosné a drahé, nejoblíbenějším dárkem je zastavení, věnování času svému blízkému.

Obzvláště v dnešní uspěchané době. Překvapte letos svou partnerku nebo partnera a darujte jí / jemu dva medové dny. Nabízíme vám pivní a medové koupele. Odměnou za vhodně zvolený pobyt, budou krásné vzpomínky a osvěžený partnerský vztah a prostě prožijete fajn chvíle.

Dopřejte si nerušené soukromí ve dvou, případně příjemnou zábavu pro vás i vaše přátele při neomezené konzumaci piva a medoviny, chvíle uvolnění, odpočinku a láskou provoněnou atmosféru.

Svátek svatého Valentýna si získal obrovskou oblibu, přece jde o svátek lásky a náklonnosti, kdy si zamilovaní posílají květiny, dárky, cukrovinky, přáníčka nebo si dopřejí romantické zážitky v podobě krátkého lázenského pobytu.

Vyrazte mimo své město, změnte prostředí a nechte vaši lásku znovu dýchat svým kouzlem. Nejkrásnější chvíle jsou ty, které strávíme s tím koho milujeme. Mnohým z nás se jistě už stalo, že si nevěděl rady s dárkem pro své blízké – prostě jste už vyčerpali všechny možnosti.

My vám poradíme – darujte zážitek, dva dny s příjemnými koupelemi, je to něco originálního a něco, co zaručeně potěší v každém věku. V dnešní době, která je poměrně chaotická a většině z nás život utíká hrozně rychle, udělejte něco pro sebe a pro vaši lásku, zasloužíte si to.

Zakoupit online

Vrať se na valentýnské dárky