Pánské chytré hodinky Motorola Moto 360 s kulatým displejem

Nejen módní trend, ale i elegancí a především skvělou technologií, se vyznačují exkluzivní pánské hodinky Motorola Moto 360. Chytré hodinky s kulatým černým ciferníkem a s černým koženým řemínkem, jsou fantastickým doplňkem moderního muže.

Pomocí mobilní technologie, fitness funkce, pomůže k udržení fyzické kondice v optimálním stavu. Hledáteli inspiraci na dárek pro kamaráda a chcete ho překvapit něčím originálním a účelným, značka Motorola přináší chytré hodinky vybavené pokročilým operačním systémem Android Wear.

Hodinky mají řadu praktických funkcí, vhodných k využití v každodenním životě. Upoutá pozornost jemný kulatý displej, který dodává hodinkám klasický decentní vzhled.

motorola-moto-360

Kvalitní odolné sklíčko značky Coming Gorilla Glass, je zárukou a uvnitř skrývá jedinečnou technologii, materiál pouzdra je z nerezavé oceli. Displej je perfektně čitelný i na přímém slunci.

Chcete-li něco vědět, jednoduše se zeptáte, reaguje na hlas a prostřednictvím Google vám sdělí žádané informace. Vestavěný optický senzor srdečního tepu informuje nositele a pomůže mu sledovat denní aktivitu.

Ideální při sportu. Motorola Moto 360 má 4 GB interní paměť, Bluetooth, pedometr, duální mikrofon a další různé funkce a dá maximální využití ve spojení s telefonem.

Nabíjí se pomocí bezdrátové nabíječky. Hodinky jsou odolné proti vodě a prachu, vhodné tedy i při sportování a při pohybu v různých klimatických podmínkách. Chytré hodinky jsou stále více vyhledávaným zbožím a jsou ideálním a velmi oblíbeným dárkem pro muže k různým příležitostem.

Přitažlivý moderní design hodinek upoutá pozornost a zpříjemní každodenní činnost a bude jej doprovázet doma, v práci i ve volném času. Baterie s vysokou kapacitou bezpečně vydrží celý den i při náročném používání.

Slušivé černé chytré hodinky od společnosti Motorola Moto 360 jsou chloubou moderní technologie a řadí se mezi špičkové výrobky na světovém trhu. Klasický kulatý tvar hodinek působí vzhledově na zápěstí přirozeně a velmi elegantně. Řadou svých praktických funkcí, s mobilními technologiemi a informacemi se stane nezbytným doplňkem a vhodným dárkem ke každé příležitosti.

Zakoupit online

Vrat' se na dárky pro kamaráda