Nest termostat využitím Wi-Fi zajistí ideální teplotu obydlí

Každá roční doba má své kouzlo. Někdo má raději léto, někdo zimní měsíce. Stačí přizpůsobit váš domov vhodným zateplením a určitě se budete cítit příjemně za jakéhokoli počasí a v kteroukoli denní nebo noční hodinu.

Napomůže vám k tomu Nest Learning Thermostat, druhé generace T200577. Tento chytrý přístroj můžete věnovat jako praktický, užitečný dárek pro manžela.

Termostat dokáže "zázraky" i s úsporou energie při vytápění vnitřních prostor vašeho domova, nebot´ automaticky sníží teplotu po vašem odchodu z domu. Instalace je rychlá a velmi snadná.

nest-learning-termostat

Stačí jej připojit na kabeláž vytápění. Využitím Wi-Fi, z jakéhokoli místa, můžete ovládat váš plynový kotel, bojler atd., abyste se při návratu domů cítili co nejlépe.

Learning Thermostat reguluje za vás teplotu v hodinu kdy vstáváte, kdy jste v práci a nebo když přijdete domů unavení z práce či z výletu. Tento revoluční inteligentní termostat známé kvalitní značky Nest, organizuje všechno za vás.

K jeho ovládání můžete použít váš smartphon, notebook nebo tablet, jednoduše stáhnutím aplikace. Na dálku tedy nastavíte teplotu, kterou chcete mít při návratu domů.

Tento opravdu praktický dárek ocení váš manžel v souvislosti s úsporou energie a tím i penežní položkou za vytápění. Termostat má jednoduchý a elegantní design, je velmi snadno ovladatelný a jeho nastavení a používání je intuitivní.

Je bezpečný a spolehlivý a zabrání zbytečnému plýtvání tepelné energie. Přizpůsobuje se co nejhospodárněji venkovní teplotě pomocí senzorů, kterými kontroluje venkovní vlhkost a teplotu a s patřičným předstihem vytopí místnosti před vaším příchodem.

LCD displej zobrazuje barevně nastavenou teplotu a zaznamenává ji do paměti. Není snadné v několika větách shrnout všechny funkce a přednosti termostatu. Je třeba však zdůraznit, že je velmi jednoduché jeho nastavení.

Bude to hračkou pro vašeho manžela i pro vás. Tento chytrý Nest Learning termostat 2nd Generation T200577 je zárukou kvality, bezpečnosti a poskytne vám pohodlí a teplotu domova s citelným úsporem za náklady na tepelnou energii a to ne jen ve vašem rodinném rozpočtu.

Přispějete tím k celkovému pozitivnímu postoji naší generace vůči příštím generacím. Je to dárek pro celou vaši rodinu. Zodpovědný přístup k našemu okolí by mělo být samozřejmostí každého z nás.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro manžela