Ultrazvuková čistička na šperky GemOro UltraSpa Dual Ultrasonic

Každý majitel psa dobře ví, že s věrným kamarádem není jen zábava, ale i povinnosti a zodpovědnost. Ať již se jedná o malého pokojového mazlíčka nebo o bernardýna. Každý pes má svůj charakter a své zvyklosti. Kdo se nejvíce v rodině stará o pejska?

Kdo s ním chodí na procházky a věnuje se jeho výcviku? Jestliže je to váš manžel, určitě uvítá SportDog NoBark 10R, obojek proti štěkání, je vhodný pro každého psa. Zvláště jej pravděpodobně upotřebíte v době, kdy zůstane pejsek sám doma a obtěžuje svým štěkotem vaše sousedy.

Mezi dárky pro manžela můžeme zařadit tento výrobek, vhodný především k výcviku psa. Jedná se o  zařízení s dvojitou detekcí, pomocí zvuku a vibrací hlasivek. Obojek proti štěkání od amerického výrobce SportDog patří mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější výrobky pro majitele psů.

obojek-proti-stekani

Je možné ho snadno přizpůsobit a nastavit podle potřeby v dané situaci a podle temperamentu vašeho psa. Obojek je vodotěsný, může být tedy bezpečně používaný za deště nebo ve sněhu. Má 10 úrovní síly korekcí a obsahuje software s 3 tréninkovými programy.

SportDog NoBark 10R se aktivuje a vydá korekci pouze v  případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa jako i zvuk při štěkání a vytí. Obojek vydá první statický signál na nejnižší úrovni. Intenzita signálů se stupňuje, pokud pes nepřestane štěkat.

Takto je možné odnaučit nežádoucímu štěkání, vytí a kňučení psů v bytě či na zahradě, zvláště v absenci majitele. Kdo má psa, dobře ví jak je někdy obtížné udržet ho v klidu, zvláště za přítomnosti jiných zvířat, na které není zvyklý.

Základem každého výcviku je třeba respektovat vrozený instinkt psa a věnovat se mu s lásku. Kromě krmení vyžaduje možnost dostatečného pohybu. Pes je nejen naším věrným přítelem, ale stává se i neoddělitelným členem rodiny.

Obojek SportDog NoBark 10R využívá technologie Perfect Bark™, která zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze tehdy, pokud zaznamená vibrace z hlasivek. Je to účelný dárek zejména pro příliš temperamentní charakter psa, k udržení klidného soužití s blízkými sousedy.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro manžela