Nápady na originální dárky a nápad na originální dárek

Obcházíte již pár dnů kolem výkladních skříní s nadějí, že objevíte něco zajímavého, co vás upoutá na první pohled? Máte na mysli vybrat netradiční originální dárek?

Každý rád přijímá dárky, ale kolikrát ani netuší co všechno prošlo hlavou a kolik kilometrů naběhal náš blízký, přítel, kamarád či kolega z práce, než se rozhodl pro určitou věc.

Určitě není jednoduché najít něco neobvyklého, vtipného, ale zároveň elegantního, pozornost pro všední i sváteční den a shodnout se ve vším s vkusem obdarovaného. Ne malou roli při výběru často hraje i cena.

Strom pro kočky

Strom pro kočky Go Pet Club, pro milovníky koček, přitažlivá prolézačka pro bystrého koucourka a kočičku k dovádění a pro vás příjemná zábava.

Pokračuj ve čtení

Slunečník proti větru

Sport-Brella Umbrella - praktický slunečník, který vás i vaše děti ochrání také proti větru a dešti a je promyšlený s láskou k životu ve volné přírodě.

Pokračuj ve čtení

originální dárky

Rolex je švýcarský výrobce prestyžních náramkových hodinek, proslulých maximální kvalitou, na vyšší hladině cenové úrovně. Hodinky Rolex se staly status symbol výrobní společnosti, vynáší příjmy kolem 4 miliard Eur.

 

Není tedy snadné nájít ideální nápad na originální dárek, který ohromí obdarovaného a zároveň vzbudí zvědavost všech kolem a k tomu ještě za přiměřenou cenu.

Samozřejmě chceme udělat dobrý dojem a radost a spokojenost nám bude odměnou. Stačí zasednou pohodlně doma k počítači a na internetu naleznete nepřeberné množství nápadů.

Jedním z nejvyhledávanějších v tuto chvíli je například Sirds. Jedná se o výtisk prostorového obrázku, tvořícího optickou iluzi. Tento tip na originální dárek je opravdu velmi přitažlivý a je realizován z několika fotografií ať již osobních, pečlivě vybraných ze soukromého života, jako třeba z dovolené nebo z rodinného alba a nebo vložením snímků vybraných dle libosti na téma přírody, oblíbených zvířat nebo se zaměřením na konkrétní provozovaný sport nebo něco humorného pro našeho oslavence.

Použitím například fotografií nevěsty a ženicha ke svatebnímu daru nebo ke křtinám, krásné snímky děťátka, stejně tak k promocím a jiným významným událostem. S trochou snahy je možné tímto způsobem vytvořit opravdu kouzelný originální dárek pro ženu, muže, dítě nebo pro novomanžele.

 

Je vhodnou moderní ozdobou na stěně v domácnosti nebo v kanceláři, k obdivu kolegů a zákazníků. Tento originální dárek se tak stane součástí denního života, patří mezi originální technologické dárky, které nám nabízí internet.

Díky pestrému výběru snímků a fotografií, při tvorbě tohoto obrazu můžeme vycházet z libovolných návrhů: zvířata, osoby, záběry z různých ceremonií, abstraktní kresby atd.

Fantastický, originální a jedinečný nápad můžete vybrat a podle vlastního vkusu zvolit stereogramy. Z tohoto pohledu je velmi zajímavý pro ty, kteří nevěří optickému klamu a nedovedou si dobře představit jak překvapující dílo může tímto způsobem vzniknout.

Za zmínění stojí, že tento originální nápad na dárek není k dostání v obchodech a dokonce i na internetu jej běžně nekoupíte. Tak máte zajištený skvělý dárek, kterým opravdu upoutáte pozornost všech.

Vytvořit něco nového a netradičního není zrovna jednoduché, ale opravdu odmění a ocení snahu toho kdo si dal práci s vyhledáním a realizací této krásné myšlenky.