Set – panova flétna, učebnice a DVD pro milovníky hudby

Dárky miluje každý a kdo říká, že ne, nevěřte. Každá pozornost udělá radost a zvlášt´ od blízkého člověka, je známkou toho, že mu na vás záleží. Je spousta příležitostí k výměně dárků a někdy nám trošku i chybí fantasie.

My vám tedy poradíme. Jestli vás v nejbližších dnech očeká oslava narozenin a chcete vybrat něco zajímavého, máme pro vás typ na kvalitní a originální dárek k narozeninám.

Nabízíme vám panovu flétnu. Je to dechový hudební nástroj, aerofon, z bambusových tubusů, se zbroušenou hranou, sestavených do jedné řady a spojených do oblouku.

panova-fletna

Zvuky z tohoto nástroje se vyluzují pomocí foukání na okraje otvorů těchto píšt'alek. Patří mezi nejstarší hudební nástroje, jeho původ sahá až do samých počátků civilizace.

Nazývá se také Syrinx, po krásné nymfě z řecké mytologie. Podle této starodávné báje hrával na flétnu bůh pastýřů a stád Pan. Je to úžasný nástroj s nenapodobitelným zvukem.

V současné době je panova flétna rozšířená tady v Evropě zejména v Rumunsku a Holandsku, kde existují i speciální školy hry na tento kouzelný nástroj. Je typická pro latinsko-americkou hudbu, kde se často dvě flétny vzájemně doplnují při hře jedné melodie (hoketus).

Hudba samotná přináší radost a jako je svěží vítr, je svěží i tento nástroj. Kdo by nepodlehl kouzlu při poslechu, snad nejznámější melodie “Osamělý pastýř”, “The Lonely Shepherd” - Georghe Zamfir, jak se lidově říká “běhá mráz po zádech”.

Dát někomu dárek, který mu udělá radost, potěší obdarovaného i vás. V balíčku s panovou flétnou je i učebnice a DVD. Dostanete tedy kompletní set. Kdo má rád hudbu, kdo ji rád poslouchá a nebo dokonce má i zájem naučit se něco nového, s radostí přivítá dárek a uvidíte, že v této flétně najde zalíbení, zkrátka, mu svým kouzlem učaruje.

Zakoupit online

Vrať se na dárky k narozeninám

Světelná zeměkoule

Světelná zeměkoule

Kosmetický balíček

Kosmetický balíček

Dětská cestovní postýlka

Dětská cestovní postýlka

Dětská skládací ohrádka

Dětská skládací ohrádka