Pánské hodinky 133,33151 Stuhrling Symphony Aristokrat

Blíží se vánoční svátky a přemýšlíme jaký dárek pod stromeček pro koho vybrat. Líbí se vám muž s hodinkami na ruce? Jestliže ano, originální pánské hodinky z kolekce švýcarské firmy Stuhrling zaujmou vaši pozornost.

Nádherné pánské hodinky 133,33151 Stuhrling Symphony Aristokrat Automatic Skeleton Black Watch patří mezi exkluzivní vánoční dárky pro muže. Mají elegantní, černý kožený řemínek se sponou, na které stejně jako na ciferníku je logo značky Stuhrling.

Hodinkové pouzdro je z nerezové oceli. Průhledné z obou stran, jak z předu tak na dýnku. Můžete sledovat precizní práci strojku uvnitř pouzdra přes sklíčko. V poslední době firma vyvinula nové moderní sklíčko, s ještě lepšími vlastnostmi než safírové, nese označení Krysterna Crystal a je velmi odolné proti poškrábání.

panske-hodinky-stuhrling

Je osazeno v těchto jedinečných hodinkách z obou stran. Tloušt'ka pouzdra je11 mm, průměr 44 mm. V hodinkách je vložen kvalitní švýcarský strojek quartz. Jsou automatické, strojek uvnitř se nabíjí pohybem vaší ruky.

Má analogový displej. Hodinky jsou vodotěsné do 50 m. Značka Stuhrling má bohatou tradici, světové jméno a produkují hodinky s vysokou technickou kvalitou a klasickým stylem.

Odedávna byly švýcarské hodinky uznávaným a cenným dárkem zvláště ve vyšších vrstvách. Značku Stuhrling založil na počátku 19. století Max Stuhrling. Hodinářství bylo jeho životem.

Svou práci prováděl s nadšením a láskou. Jeho zručnost byla vyjímečná. Zaučil i svého syna, který již v 11 letech sestavil svůj první strojek do hodinek a tudíž, když jeho otec, za nešt'astných okolností po zlomenině ruky, nebyl schopen pokračovat dál ve svém řemesle, mohla firma i nadále prosperovat.

Jejich vyráběné hodinky se staly legendou. Udržely si svůj primát dodnes díky kvalitnímu provedení, neustálé inovaci a elegantnímu stylu. Jsou symbolem vytříbeného vkusu.

Součástí hodinek je luxusní pouzdro. Darovat hodinky je jednoznačný projev lásky, úcty a přátelství. Tyto moderní pánské hodinky určitě okouzlí muže v každém věku. Je to jedinečné vánoční překvapení.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro muže

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen

Zlatý diamantový prsten

Zlatý diamantový prsten

Laky na nehty

Laky na nehty

Slunečník proti větru

Slunečník proti větru

Kráječ na zeleninu

Kráječ na zeleninu