Pero Livescribe SmartPen 8 Gb Sky Wi-Fi, blok Starter A5

Promoce, jak všichni víme, je slavnostní společenskou událostí s udělováním akademických nebo vědeckých titulů po ukončení vysokoškolského studia. Co můžete darovat k této jedinečné příležitosti?

Technologie nám nabízí spoustu zajímavých a potřebných pomůcek k práci, ke studiu i k zábavě. Digitální pero Livescribe SmartPen 8Gb Sky Wi-Fi PROPACK, patří mezi ideální dárky k promoci.

Součástí vybavení jsou smartpen krytky, tuhy - inkoustové náplně, mikro - USB konektor, poznámkový blok Starter A5 a předplatné na jeden rok Evernote Premium.

pero-livescribe-smartpen

Přístup k poznámkám na Mac, Windows, iOS a Android. Pero Livescribe má možnost záznamu rukopisu pomocí IR kamery a speciálních papírů s mikrotečkami. Záznam a synchronizace zvuku s rukopisnými poznámkami a následně přenos zaznamenaných poznámek do počítače a odposlech záznamu.

Poznámky se k tomu vykreslují tak, jak byly při poslechu zaznamenány a ještě mnoho dalších funkcí. Ergonomický desing pera a jemné držadlo poskytuje komfort při psaní.

SmartPen pojme až 800 hod. zvukového záznamu. S digitálním perem vám neunikne ani slovo. Firma Livescribe od základů změnila způsob psaní a sdílení informací, prostřednictvím chytrého pera a zvláštního předtištěného papíru.

Byla založena v roce 2007. Vyvinula přelomovou nízkonákladovou mobilní počítačovou platformu. Neoddělitelnou součástí pera SmartPen je kroužkový poznámkový blok A5, papír s bodovou strukturou.

Je to standartní papír, který má na svém povrchu podle speciálního vzorce vytištěné nepatrné mikrobody. Livescribe nabízí širokou paletu výrobků z papíru jako školní sešity, deníky, bloky.

Ale dokonce si jej můžete i sami vytisknout. SmartPen si zapamatuje vše co napíšete a uslyšíte, už vám neuteče ani slovíčko. Software převede vaše psané písmo do tištěného dokumentu.

Kliknutím hrotem pera na své poznámky nebo kresby, uslyšíte co bylo řečeno v okamžiku jejich pořízení. Poznámky i nahrávky můžete okamžitě přesunout do počítače, tabletu či telefonu a rovnou třídit, prohledávat nebo sdílet na internetu.

Nabíjí se pomocí standartního micro-USB kabelu. Toto zázračné pero spojuje, synchronizuje a ukládá zvuk s vaším rukopisem. Livescribe pomocí zabudované infračervené kamerky se orientuje v textu, podle drobných teček vytištěných na papíru, z nichž každý bod má své označení.

Je vynikající pomůckou pro managery, studenty a pro každého kdo chce mít své poznámky uloženy přehledně v počítači a jednoduše stačí vyhledat klíčové slovo a během několika vteřin naleznete celý text, který potřebujete. Opravdu skvělé, kouzelné pero.

Zakoupit online

Vrať se na dárky k promoci