Platba prostřednictvím PayPal (kreditní kartou)

PayPal je doporučená metoda, protože platba proběhne okamžitě a můžete ji provést jedním kliknutím (na ikonu vedle vlevo). Jedná se o bezpečnou platbu, protože PayPal nikdy neposkytuje finanční informace zákazníků prodejcům. Jedná se o mezinárodní platební systém, neboť platby PayPal jsou přijímané po celém světě a můžete ho použít jak pro místní, tak pro mezinárodní platby (připomínáme, že pro provedení této platby nepotřebujete účet PayPal, ale běžnou kreditní kartu).

Postepay

postepayOperace je okamžitá a vše, co potřebujete, je číslo Postepay, které Vám bude poskytnuto při obdržení objedávky. Existují různé způsoby jak provést tuto platbu: na všech italských poštách buč v hotovosti nebo pomocí karty Postamat Maestro; u automatických přepážek Postamat; přes internet, prostřednictvím Italské pošty, za použití karty Postepay anebo platbou z účtu BancoPosta. Po provedení této platby nás upozorněte mailem, abychom ji mohli prověřit.

Bankovním převodem

Tento platební způsob je velmi pohodlný pro ty, kdo mají přístup k účtu přes internet s možností provádět bankovní převody online. Po provedení platby doporučujeme zaslat kopii potvrzení s razítkem banky a číslem transakce na následující faxové číslo +39.0522.015.010 pro urychlení celého procesu.

Bankovním šekem

Můžete zaslat nepřevoditelný bankovní šek na naši adresu s tím, že tento typ platby si vyžádá přibližně 5-10 pracovních dnů.

Na dobírku

Nepřijímáme platby na dobírku kvůli vysokým poplatkům dopravců, které by příliš zvýšily náklady na doručení.