Pony Toffee: plyšový koník vám nahradí domácího mazlíčka

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále ještě nemáte obstarané dárky? Chybí vám inspirace na maličkosti pro vašeho partnera, příbuzné nebo přátele? Nápady na vánoční dárek můžete hledat v mnoha oblastech: oblečení, módní doplňky, šperky, knihy, vybavení domácnosti, CD, DVD, parfémy, kosmetické výrobky a tak dále.

Kde však čerpat inspiraci, jde-li o dítě? Vánoční dárky pro děti jsou obecně tvrdým oříškem, jak pro rodiče, tak pro kohokoli z nás, kdo chce malému udělat radost.

Možnost výběru je totiž veliká a my tak můžeme riskovat, že se ztratíme ve změti reklamních nabídek na hračky všeho druhu, a nakonec stejně vybereme něco, co náš malý princ či princezna po chvilce zahodí do kouta.

pony-toffee

Co by však mohlo udělat vašemu dítěti větší radost, nežli zvířátko, které by mu dělalo společnost? Pokud v bytě nechcete psa ani kočku, ale zároveň byste rádi vašim dětem vyhověli, máme pro vás skvělé řešení.

Plyšový Pony Toffee vám v bytě jistě nebude zavazet a vaše děti budou mít o zábavu postaráno. Nejde totiž o obyčejnou plyšovou hračku. Toffee je skoro jako živý koník: pohazuje hlavou, umí třepat ušima a mrká.

A co by to bylo za poníka, kdyby neřehtal! Zkuste mu nabídnout kostku cukru nebo kousek mrkvičky, skutečně ji s potěšením požvýká. Jedna z věcí, kterou má Toffee nejradši, je, když ho někdo češe.

Pak je jeho srst ještě hebčí a láká k pohlazení. Naopak když mu není dobře nebo ho předane strach, začne se celý třást. Zkrátka vyžaduje pozornost jako živé zvířátko.

K životu pořebuje kromě vaší přízně jen čtyři tužkové baterky. Nejlepším dárkem pro vaše děti je ten, jenž jim dá nejen nového kamaráda na hraní, ale který v nich také vypěstuje jistý pocit zotpovědnosti a nutnosti se o svého mazlíčka starat. Koník Pony Toffe se jistě brzy stane členem rodiny, jehož si vaše děti zamilují!

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro děti

trojkolka as roma

trojkolka as roma

Přepravka comfort line

Přepravka comfort line

Sandále crocs spongebob a patrick star

Sandále crocs spongebob a patrick star

medová koupel

pony toffee