Přepravka Comfort Line: problém cestování se zvířaty je vyřešen

Vymyslet vhodný způsob přepravy našich čtyřnohých miláčků bývá vždy velkým dobrodružstvím. Jak to udělat, aby se váš pejsek cítil pohodlně a zároveň nikomu nepřekážel a nenechal po sobě spoušť ve vašem autě nebo ve veřejných dopravních prostředcích?

Nabízíme vám řešení v podobě přepravky pro psy Comfort Line. Díky své šířce 54,5 cm, hloubce 73,5 cm a výšce 50,5 cm je přepravka vhodná pro různé domácí mazlíčky až do velikosti bígla.

Pokud vy sami zvířecího miláčka nemáte, může být přepravka inspirací na dárek pro vaši maminku či další příbuzné, kteří nechtějí bez mazlíčka nikam jezdit nebo se bojí nechat ho samotného doma.

prepravka-confort-line

Tak už vaše maminka nebude mít výmluvu, proč s vámi nemůže strávit Vánoce nebo u vás zůstat na noc. Přepravka je vyrobena z hliníkových mřížek, plastových spojek a uzávěrů a voděodolných březových desek.

Skosení přední a zadní stěny boxu je 70°. Box zajišťuje maximální bezpečnost při přepravě zvířete díky snadno ovladatelnému uzávěru dvířek, který si můžete sami nastavit na vámi zvolenou stranu.

Je navíc vybaven protiskluzovým pásem na spodu přepravky. Box pro přepravu zvířecích mazlíčků je také velice praktický kvůli snadnému čištění. Stačí vysunout vyjímatelnou podložku, jež tvoří spodek přepravky, a umýt ji mýdlem a vodou.

Po usušení ji jen zase jednoduše zasunete zpátky. Vaše zvířátko se tak bude moci v přepravce pohodlně usadit a vy nebudete mít kufr auta ušpiněný chlupy či výkaly. Váš miláček má rovněž zajištěnou přirozenou cirkulaci vzduchu přes mřížovanou střechu a dvířka boxu.

Švýcarská výroba je nejen zárukou kvality, ale i komfortu pro vaše mazlíčky. Comfort Line přepravka pro psy je výborným řešením na cesty jak pro vás, tak pro vašeho čtyřnohého miláčka.

Zároveň může být praktickým dárkem pro kohokoliv, kdo rád cestuje a přitom nechce opustit svého pejska či jiného domácího mazlíčka. Přepravka Comfort Line je skvělým řešením na cesty a zároveň praktickým tipem na dárek pro vaše blízké!

Zakoupit online

Vrať se na dárek pro matku