Razer Ouroboros Elite Ambidextrous špičková herní myš

Každý profesionální hráč ví, jak je důležité mít kvalitní herní myš, která perfektně padne do ruky. Razer Ouroboros Elite Ambidextrous Gaming Mouse splňuje požadavky i nejnáročnějších hráčů.

Černá herní myš přitahuje nejen svým elegantním disegnem, ale především dokonalostí celkového provedení. Extrémní technologie, skvělá ergonomie a spousta uživatelských nastavení zaručují jedinečnou zábavu.

Razer Ouroboros nemůže chybět ve výbavě žádného hráče, patří mezi speciální dárky, které ocení každý kdo se zabývá novinkami v této oblasti. Bezdrátová herní myš má 11 programovatelných tlačítek.

razer-ouroboros-elite

Tvar je možné nastavit pohodlně pro praváky i leváky, pomocí výměnných bočních opěrek, je vhodná pro všechny velikosti ruky a různé styly úchopu, zaručí optimální komfort.

Duální laserový systém s až 8200 dpi pro přesné sledování na jakémkoliv povrchu, USB, bezdrátová technologie s nabíjecím dokem, Razer Synapse 2,0 intuitivní software, dotváří k dokonalosti tuto herní myš, od firmy Razer.

Razer je americká společnost ze San Diega v Kalifornii, založena v roce 1998 a zabývá se výrobou příslušenství pro hráče, jako jsou klávesnice, počítačové myši, sluchátka atd.

Vyzkoušejte si přednosti tohoto výrobku, nabitá baterie vydrží 12 hodin nepřetržitého hraní. Bezdrátová, tvarovatelná, technologicky špičková myš určená především k počítačovým hrám, svými parametry zajistí dokonalou zábavu.

Myš Razer Ouroboros Elite Ambidextrous vzhledem k tomu, že je tvarovatelná na jakoukouliv velikost a sklon ruky, zajišťuje i při dlouhé hře pohodlí a minimální únavu. S 1 ms dobou odezvy je Váš příkaz vykonán dříve, i když se soupeřem reagujete současně.

A pokud potřebujete nabít myš, použijete svou stylovou dokovací stanici nebo připojíte kabel a hrajete dál. V zápalu hry je možné speciálním DPI tlačítkem dočasně snížit nebo zvýšit své DPI pro dokonalou přesnos a jeho uvolněním se opět vrátíte ke své obvyklé bleskové rychlosti.

Hledáte-li dárek pro kamaráda a chcete ho překvapit technologickou novinkou, tato bezdrátová herní myš Razer Ouroboros Elite ho určitě potěší a přinese mu jedinečný požitek ze hry.

Zakoupit online

Vrat' se na speciální dárky