Slunečník na pláž a do přírody, ochrání proti větru i dešti

Sport-Brella je značka nabízející své výrobky, které se podstatně liší od ostatních svou kvalitou, inovací a věnují zvláštní pozornost všem detailům, aby uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

Sport-Brella Umbrella - Portable Sun and Weather Shelter je v podstatě slunečník, který vás ochrání proti UV paprskům, větru a dešti. Účelný a praktický na dovolenou, k odpočinku a zaručuje nerušený relax dospělým i dětem.

Můžete ho zařadit mezi originální dárky pro vaše přátele, příbuzné a nebo udělat radost sami sobě. Je zárukou kvality a pohodlí.Tento přenostný, praktický slunečník je velmi skladný, jednoduchý k použití, je vypracovaný do drobných detailů a poslouží vám na dovolené u moře, na horách, u rybníka nebo i na zahradě.

slunecnik-proti-vetru

Je stabilní, nebot´ jej můžete připevnit malými kolíky k zemi. Střešní struktura je robusní a nepropustná v dešti. Použitý materiál vás ochrání na 99,5 % i před UV zářením.

Slunečník je vybaven otvory, čímž umožní příjemné proudění vzduchu a pomocí zipu je můžete otevřít nebo zavřít, poslouží jako okna. Uvnitř je vybaven kapsami na cennosti a drobné předměty.

Sklopení bočních křídel vás ochrání proti slunci, bočnímu dešti i poryvy větru. Je skutečně sympatickým a účelným dárkem ke dnům odpočinku pro dospělé i pro děti, lehký, snadno přemistitelný.

Na dovolené vám zaručí pohodu e nerušený relax, který každý z nás ocení. Sport-Brella představuje promyšlený design a praktickou inovaci, moderní výrobky jsou v souladu s potřebami a nároky zákazníka, vyvinuty s láskou k životu ve volné přírodě.

Kvalitní materiál, avantgardní technologie, nejlepší pohodlí a elegantní styl... Toto všechno naleznete v přitažlivé, lehké konstrukci, která se dá složit do minimální velikosti ke snadné přepravě.

Vhodná k rychlému a jednoduchému nastavení na pláži nebo kdekoliv na tábořišti. Dá se říct, že tento jediný předmět vám poslouží jako slunečník, deštník, stan a ochrana před větrem nebo zvědavými pohledy ostatních.

Sport-Brella Umbrella - Portable Sun and Weather Shelter je použitelný kdekoliv a kdykoliv, rychle usazený, extra stabilní a v případě spěchu, opět v okamžiku složený do původní skladné podoby.

Zakoupit online

Vrať se na originální dárky