Pohádková včelka Buzzy Rubie's, soupravička pro batolata

Luxusní dětský karnevalový kostým, je jedním z licenčních výrobků Rubie's USA. Tato známá firma nabízí zejména kostýmy různých pohádkových hrdinů ze slavných filmů.

Je největším světovým návrhářem, výrobcem a distributorem trendových kostýmů. Rubies věnuje mimořádnou pozornost volbě materiálů a klade důraz na vypracování do minimálních detailů.

Stoupající zájem je především o kostýmy pro nejmenší děti. Jsou roztomilé, jemné a v přitažlivých barvách. Můžeme mezi nimi vybrat veselé dárky ke křtinám. Všechny výrobky jsou  testovány a vyhovují přísným evropským normám.

soupravicka-vcelka-buzzy

Již přes 60 let si zákazníci v mnoha zemích světa mohou ověřit vyjímečnou kvalitu tohoto zboží. Včelka Buzzy Rubies, z kolekce Noemova archa, je vypracovaná v několika velikostech pro naše nejmenší a je fantastickým dárkem pro dítě i pro rodiče.

Je vyhotovená z jemného, měkkého materiálu, velmi příjemného na dotek. Soupravička ostře žluté barvy v kombinaci s černou, s kapucí, je skvělým dárkem. Hebký, hřejivý materiál nebrání při hře a samozřejmě ani běžným pohybům dítěte.

Potěší malé i velké. Kapuce je doplněná tykadly, na zádečkách měkká křidélka a jako doplněk květinka, která je ozdobou i na nožičkách. Tento veselý kostým je lákavým a neodolatelným dárkem.

Představte si kouzelné fotografie vaší holčičky nebo chlapečka s roztomilým úsměvem, převlečeného za neposednou včelku. Nezapomenutelné chvíle dětem celého světa přináší firma Rubies již od roku 1950.

Kromě kostýmů pro děti a dospělé přináší na trh i kosmetiku, líčidla, karnevalové paruky a různé doplňky. Zájem zákazníků o karnevalové kostýmy a masky má rostoucí trend zvláště pro děti v útlém věku a patří mezi nejvyhledávanější dárky k různým příležitostem.

Včelka Buzzy se těší mimořádné oblibě, přenese dítě i rodiče do kouzelného světa pohádek a zanechá příjemný pocit a krásné vzpomínky a vaši přátelé z něj neodtrhnou oči. Společnost RUBIE´S obléká miliony lidí po celém světě, děti i dospělé v každém věku, k různým příležitostem a rozdává dobrou náladu a radost ze života.

Zakoupit online

Vrať se na dárek ke křtinám