Moderní ruční kráječ na zeleninu a ovoce pro labužníky

V současné době nejprodávanější na světovém trhu je outdoorová kamera HERO3 + Black Edition od americké firmy GoPro, která je špičkovým výrobcem kamer, používaná hlavně nadšenci adrenalinových sportů a mluví se o ní jako o novém Applu.

Určitě si zaslouží vaši pozornost. GoPro je výrobce sportovních a outdoorových digitálních Full HD kamer, které se dají připevnit na tělo nebo na sportovní vybavení.

Původním záměrem firmy bylo vytvořit kameru pro surfařské aktivity a další vodní sporty a díky jejich kvalitě se postupně staly součástí i ostatních sportovních aktivit a využívají je amatérští i profesionální filmaři.

spickova-outdorova-kamera

Nejpokročilejší GoPro HERO3 +: Black Edition kamera je ideální nápad na vánoční dárek pro vaše blízké. V současné době se HD kamery prodávají ve více než 100 zemích světa.

Outdoorová digitální videokamera opět posouvá hranice možností natáčení a nastavuje nové limity v kategorii sportovních kamer. HERO3 + Black Edition si určitě zaslouží tak velkou popularitu, nebot´ je ještě o 20 % menší a lehčí než předcházející model, má o 30 % delší životnost baterie a přináší lepší kvalitu obrazu a nové funkce zaměřené na všestrannost, pohodlí a účelnost.

Je to nejmenší a nejlehčí GoPro kamera v historii. Váží pouhých 74 g a s vodotěsným pouzdrem 136 g. Je úžasná i při nízkém osvětlení díky Auto Low Light. Má 4x rychlejčí Wi-Fi.

Není jednoduché shrnou v několika větách vlastnosti, funkce, uplatnění, výhody a všestranné využití této kamery. SuperView, nový video režim, zachycuje svět z více působivé širokoúhlé perspektivy.

Kvalita zvuku je stejně důležitá jako kvalita obrazu. HERO3 + Black Edition nabízí perfektní zvukový záznam, zachytí i nejjemnější zvukové detaily. Rozšířená anti větrná technologie, redukce šumu, zachovává zvuk mnohem zřetelnější.

Připojitelnost k Wi-Fi, kameru je možné ovládat na dálku a záběry sdílet prostřednictvím emailu, ecc... Můžete si přehrávat náhled obsahu téměř v reálném čase, má 4x rychlejší konektivitu.

Tímto vánočním dárkem ohromíte a opravdu uděláte radost, kamera má profesionální kvalitu videa, výkonné, skvělé focení, videem je schopna zabrat širokoúhlé perspektivy a výsledkem jsou ještě úchvatnější a poutavější záběry, jedinečná i v situacích s horším osvětlením.

Má o 33 % ostřejší obraz díky ostřejší čočce a dvojnásobné redukci obrazových artefaktů. I při vysokorychlostních aktivitách přináší čistější zvukovou nahrávku, nebot´ redukuje zvuk větru. Vaše šťastné vánoce budou i díky této jedinečné, špičkové technologii opravdu kouzelné.

Zakoupit online

Vrať se na vánoční dárky