Pro majitele koček, veselá prolézačka, Strom pro kočky

Pro milovníky koček přináší značka Go Pet Club Cat Tree Strom pro kočky. Je to skvělá zábava pro vaše mazlíčky i pro vás, nesmírně se pobavíte. Snadno se montují jednotlivé části a zábava je zaručená.

Konstrukce je stabilní a perfektně promyšlená s odpočívadly, úkryty, žebříčkem a přivěšenými hračkami. Kdo z vašich přátel nebo vaše děti mají v oblibě kočičky a hledáte nápad na originální dárky vyberte tuto tzv. prolézačku a budete mít o smích postaráno.

Strom pro kočky můžete snadno umístit v bytě, na terase nebo na zahradě a pohodlně z křesla se bavit pohledem na vaše koťata jak se baví, šplhají, honí a dovádějí a pak si spokojeně zdřímnou na některé plošince.

strom-pro-kocky

Materiál je přizpůsobený, aby se kočky mohly snadno zachytnout a vesele bavit.Tento originální dárek vám vynahradí i film v televizi a přinese vám příjemnou zábavu.

Pohled na veselou hru bystrého kocourka nebo kočičky vás odpoutá od celodenního stresu. Je známé, že přítomnost jakéhokoliv zvířátka v naší blízkosti, přináší příjemný pocit.

Dokonce existuje léčba kočkou, zvaná felinoterapie. Jedná se o léčebný kontakt mezi člověkem a kočkou, poskytující motivační podněty k uzdravení, odpočinku či stabilizaci organismu.

Pozorovat veselé šelmičky vás zbaví napětí. Představte si roztomilá koťátka jak se jim to bude líbit a jak budou dovádět. Strom pro kočky je přírodní béžové barvy, stabilní a lehce přemístitelný.

Vaše kočičky si na něm mohou nejenom bezpečně hrát, ale i odpočivat. Z vrchního posedu bude mít kocourek perfektní přehled o situaci. Roztomilý žebříček a přivěšené hračky, které se neustále houpou, neboť koťata je nenechají nikdy v klidu, jsou pro ně nejvíc přitažlivé.

Jak již víme, zvířata mají pozitivní vliv na člověka a jejich přítomnost vyvolává uklidňující pocit a harmonii v duševní oblasti a tím dochází k současnému zlepšení zdravotního stavu. Pro toho kdo má doma kočku nebo koťata, Strom pro kočky je fantastickým dárkem.

Zakoupit online

Vrať se na originální dárky