Vybrat zajímavý svatební dárek již není problémem

Není nutné se hned stresovat, když máte někomu vybrat dárek. Ovšem jde-li o svatební dary, je třeba si dárek v klidu promyslet a dobrých rad v tomto případě není nikdy dost.

Pokud chcete obdarovat svatebními dary oba novomanžele, nejvhodnějším dárkem pro nevěstu je ten, jenž by ji upřímně potěšil. Jde-li o šaty, bude šťasná, až si je vyzkouší. Jde-li o něco užitečného, bude také ráda, protože něco takového už dlouho potřebovala.

To samé platí pro svatební dárek pro ženicha, i když trefit se do vkusu ženy je čím dál tím těžší! Po různých oslavách s příbuznými a přáteli riskujete, že se ocitnete bez tipu na svatební dar.

Zrcadlová skřín

Luxusní zrcadlo – skřín na šperky, kosmetiku, parfémy, s možností uzamčení, v elegantní bílé barvě, ideální do moderní domácnosti pro novomanžele.

Pokračuj ve čtení

fotodárky

Feedback našich klientů: ,,Jedná se o stereogram pro mého manžela, na první pohled je vidět naše společná fotografie. Loď, která se postupně vynořuje, představuje naši společnou vášeň: cestování. Vybrala jsem právě toto jako dárek, protože se nejedná o běžnou fotku, ale o originální nápad!” (Daniela)

 

A to by mohl být problém! Kdo bude mít na starost svatební dary? Je známo, že muži nejsou stavění na osobní dárky. Naopak ženy jsou v tomto ohledu mnohem šikovnější a mají více fantazie, takže disponují mnohem více možnostmi najít originální svatební dárky jak pro nevěstu, tak pro ženicha, i když možnost výběru je omezená.

Zatímco muži zrovna neoplývají dobrými nápady. Abychom vybrali správný svatební dárek pro nevěstu, musíme se soustředit na její záliby. Čtení, sportování či dbaní o svůj vzhled prostřednictvím různé kosmetiky a krémů.

Často se však stává, že muži nejsou dostatečně pozorní k těmto maličkostem a to se pak odráží ve špatném výběru svatebního dárku, ať už se spletou ve značce nebo ve velikosti modelu.

To by byla velká škoda, která by mohla vyvolat zklamaní v tak důležitý den. Nejste-li velkými pozorovateli, vsaďte radši na něco jistějšího! Jednou z možností je hledat tipy na svatební dárky, které v novomanželích vzbudí zvědavost a probudí v nich silné emoce, protože takový dárek vůbec neočekávali.

Takovým originálním svatebním dárkem by mohlo bý něco, co by zachycovalo jejich společnou cestu životem, něco co by obsahovalo speciální efekty a fotografie, které aplikují speciální technologii na náše konkrétní životní události.

Obraz 3D by mohl být právě tím, co hledáte! SIRDS jsou skvělým tipem na svatební dárky, které novomanžele mile překvapí. Vybereme-li tu správnou fotografii a tu správnou sekvenci dalších fotek nebo vět, výsledný dárek bude originální a dojemný.

Bude to přesně ten dárek, který jsme hledali, jenž obdarované chytí za srdce! Obraz může zachycovat různé momenty a témata, záleží na osobnosti obdarovaného a jeho osobním příběhu.

Jako svatební dárek bychom měli vybrat tu správnou fotografii, jež novomanžele přiměje se smát nebo dojetím plakat! Originální nápady na svatební dárky už pro Vás nebudou žádným problémem!