Globus mapa světa a zářící hvězdná obloha pro školáky

Myslíte, že zeměpis a zábava nejdou dohromady? Chcete-li vidět hvězdy, souhvězdí a mlhoviny, stačí si zajít do planetárny? Přesvědčte se sami. Našli jsme pro vás ideální řešení. Oregon Scientific uvádí nádherný Smart Globe STAR, ve dne zeměkoule a v noci hvězdná obloha.

Jestli se chcete dozvědět více o světě, ve kterém žijete, není nic snadnějšího a zábavnějšího! Představujeme vám zeměkouli, na které se můžete učit zeměpis, dějepis a seznámit se s kultůrou v různých zemích světa.

Krásný dárek pro děti, který pobaví i vás. Globus se promění v zářící hvězdnou oblohu a zobrazí podrobně 88 souhvězdí. Zeměpisná mapa světa má více než 30 různých funkcí k poznávání světadílů, států, hlavních měst, jejich politických představitelů, obyvatelstva, časová pásma, řeky, moře, oceány, orienteční hloubku, nejvyšší body, podnebí, dějiny, jazyk, národní hymny, vzdálenosti a mnoho dalších zajímavostí a zábavných zpráv z celého světa.

svetelna-zemekoule

Najdete 6 her souvisejících s hvězdnými konstelacemi. Globus se zapíná tlačítkem na základně a po setmění se pomocí senzoru automaticky aktivuje LED osvětlení, díky němuž se zobrazí noční obloha.

Je osvětlena také základna. Prostřednictvím Pen Wireless ovládáte všechny funkce na zeměkouli a zeměpisné mapy. Smart Globe STAR má tři možnosti nastavení, rozdělené podle věkové skupiny: pro děti od 5 do 8 roků, pro větší od 9 do 14 a nad 15 let.

Můžete si vybrat i příslušný světový jazyk. Připojení USB k počítači vám umožní stále aktualizovat informace dostupné na internetu. Kompatibilní s Windows XP / Vista / 7 32-bit.

Smart Globe START je vybaven reproduktory, integrovanou 64MB flas pamětí, bezdrátový a kompaktní design. Mezi příslušenství patří také wirless pen, kabel pro audio a USB.

Globus má průměr 260 mm, základna 340 x 270 x 380 mm, Pen 15 x 3 x 3 mm. Součástí je i český návod se zajímavými informacemi. Provoz je na baterie nebo je možné napájet globus pomocí univerzálního adaptéru 6 V (baterie ani adaptér nejsou součástí produktu, je možné je zakouput v každé elektře). Tento model zeměkoule je velmy vhodný k výuce i zábavě, ale také působivý doplněk do pokojíčku pro každého školáka.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro děti

Kosmetický balíček

Kosmetický balíček

Dětská cestovní postýlka

Dětská cestovní postýlka

Dětská skládací ohrádka

Dětská skládací ohrádka

Avent jídelní sada

Avent jídelní sada

Windows 8

Windows 8