TroTrojkolka AS Roma: po prvních krůčcích přijde první kolo

Vánoční svátky se rychle blíží. Prodávají se stromečky, na trzích voní vinný punč, za chvíli již budeme narážet na kádě s živými kapry. Pokud ještě nemáte připravené dárky pro vaše blízké, je nejvyšší čas se pořádně zamyslet nad tím, co by jim mohlo opravdu udělat radost.

Jestli vás letos čeká výběr dárku pro ty nejmenší, můžete si pěkně zkomplikovat život. Není nikdy jednoduché strefit se do přání dětí, nechcete-li za maličkost k Vánocům utratit veškeré své úspory.

Malí umí být totiž pěkně vybíraví a umínění, co se dárků týče. Vybrat pěkné vánoční dárky pro děti je umění, ať už jde o vaše vlastní ratolesti, synovce či neteře nebo děti vašich přátel.

trojkolka-as-roma

Záleží pak také na pohlaví dítěte. Jde-li o kluka, budete se asi poohlížet po nějakém nářadí, videohrách, vojáčcích nebo plastových superhrdinech. V případě, že jde o holčičku, mohli byste jí vybrat nějakou pěknou plyšovou hračku, panenku Barbie, nádobíčko, sadu zvířátek apod.

My vám však nabízíme variantu, se kterou se zavděčíte jak chlapečkovi, tak holčičce: jde o trojkolku AS Roma. Kdo z nás si nepamatuje svou první jízdu na kole? Každý si uchovává v paměti moment, kdy poprvé usedl na sedátko a šlapal do pedálů.

Trojkolka je vhodná pro děti, které ještě neudří rovnováhu na jízním kole. Je to skvělý způsob, jak se naučit něco nového. Něco, co vás bude provázet celým životem.

Vzhledem k opěradlu mají děti při jízdě veškeré pohodlí a mohou řádit třeba i venku na ostrém slunci – trojkolka je totiž vybavena stříškou. Mezi zadními kolečky najdete také malý košík, kam si můžete odložit například lahev s čajem pro malého sportovce.

Jízda na trojkolce je další etapou v životě vašeho dítěte. Je přece radostí vidět ho růst a učit se stále novým věcem! Trojkolka AS Roma je dárkem, v němž vaše děti najdou zaručeně zálibu.

Zakoupit online

Vrať se na vánoční dárky