Ultrazvuková čistička na šperky GemOro UltraSpa Dual Ultrasonic

Není nic snadnějšího, než vybrat vhodný dárek pro maminku. Známe dobře její zvyklosti, záliby i vkus. Můžeme se rozhodnout pro osobní dárek šitý na míru, nebo pro něco praktického pro zkrášlení domácnosti atd. a téměř vše ji potěší a udělá radost.

Zkusme ji však překvapit něčím neobvyklým, originálním a zároveň praktickým, co může používat pro potěšení a ušetří jí čas a námahu. Takovým dárkem je čistička na šperky GemOro 0377 UltraSpa Dual Ultrasonic. V šesti minutách se zaprášený a zašlý šperk promění opět v zářící skvost.

Přístroj je skvělá kombinace ultrazvukové a parní čističky a pro jeho snadné a bezpečné ovládání, je vhodný i do domácnosti. Patří mezi moderní a praktické dárky pro maminky. Čistí předměty s profesionální kvalitou, bez obavy o jejich poškození.

ultrazvukova-cisticka-gemoro

Pomocí ultrazvuku a páry, bez použití chemikálií. V cyklu po 6ti minutách se přístroj automaticky vypne a výsledek je okouzlující. Ultrazvukové vlny odstraní veškeré i skryté nečistoty ze všech, i těžko přístupných míst a záhybů.

Tato geniální čistička dokáže vyčistit i členité předměty neagresivním způsobem, bez jejich poškození, jejichž čištění standartními metodami by bylo velmi obtížné a neobešlo by se bez použití často nebezpečných chemických látek.

Je to tedy pomocník, který jednak šetří životní prostředí, ale i finanční náklady a čas majitele. Jednoduše vložíte předměty do její vany, zavřete průhledný kryt, naplníte vodou z vodovodu malou nádržku a za několik minut vytáhnete vaše šperky zářící jako z obchodu.

Čistička na šperky GemOro 0377 UltraSpa Dual Ultrasonic je speciálně konstruovaný spotřebič profesionální kvality určený pro domácnost nebo i pro klenotnictví. Čistící systém poskytuje maximální výsledky jedinečnou kombinací ultrazvuku a páry.

Zlaté, stříbrné, platinové špeky, kovové pásky od hodinek a další se zcela zbaví každé nečistoty, jejich vysoce kvalitní čištění proběhne bez sebemenšího poškození. Výsledek je opravdu úžasný. Šperky jsou jako nové. Ultrazvuková, parní čistička je dárek, který učiní mamince radost a vrátí jejím cennostem kouzelný lesk a eleganci.

Zakoupit online

Vrať se na dárek pro matku