Tip na Valentýna: připomeňte si vaše společné zážitky

Dárků na svatého Valentýna je všude plno, obvykle se obchody předhání v nabídce všemožných dárečků a přáníček. Bylo by však hezké, kdyby Valentýn nebyl jen pouhým komerčním svátkem.

Proto by to chtělo vymyslet něco skutečně originálního! Svátek svatého Valentýna nás staví před spoustu možností výběru. Existují dárečky jako romantické vonné svíčky nebo postavičky milenců či také zajímavé rámečky na fotky a parfémy: samozřejmě záleží také na našich finančních možnostech.

Také je jistě důležité, zda náš vztah trvá již léta nebo zda trvá teprve pár týdnů. Dlouholeté partnerce či partnerovi nemůžeme přece darovat jen tak nějakou hloupost jen abychom dokázali, že jsme na svátek zamilovaných nezapomněli!

Medová koupel

Svátek svatého Valentýna je příležitostí k pobytu v příjemném prostředí, s vaší láskou a užívat si kvalitních služeb a medové lázně.

Pokračuj ve čtení

valentýn dárky

Feedback od našeho klienta: "Na miniaturách fotek jsme já a můj přítel, zatímco na skryté fotografii je takový reflex, moment jako symbol vášně, která nás spojuje a dovoluje nám tak vyobrazit naše společné zážitky". (Federica)

 

Jestliže vám chybí nápady na valentýnský dárek, který by se odlišoval od záplavy všech těch ostatních, existují způsoby jak na to. Můžete navštívit váš oblíbený obchůdek nebo naopak obejít pár nákupních center obhlédnout výlohy.

Ovšem také internet může být zlatým dolem na valentýnské dárky! Je přece tolik internetových stránek, kde můžete hledat inspiraci. Především vám však umožní vybrat osobní dárek na svatého Valentýna.

Nezapomeňte, že opravdový valentýnský dárek je ten, který je určen jen dané osobě. Bylo by přece smutné koupit něco jen proto, že jsou toho teď plné obchody!

Proto také valentýnské dárky nejsou něčím, co byste sehnali hned. Je nutná kapka fantazie k tomu, abyste vybrali něco romantického, milého a nezapomenutelného.

Bylo by pěkné, kdyby dárek neskončil v zapomnění hned den po svatém Valentýnu, ale kdyby se stal něčím výjimečným, co může vaší polovičce stále připomínat významné momenty vašeho života.

Takhle by byl váš Valentýn skutečně úžasný! Aby byl váš dárek k Valentýnu oceněn, kromě toho že by měl být užitečný, měl by být podle gusta partnerky či partnera, měl by splnit jejich očekávání, měl by být jedinečný, aby je vzal za srdce.

Hodí se, aby jste se nechali inspirovat ve vašem osobním milostném příběhu, v tom, co vás pojí s druhým, bez kterého by den svatého Valentýna neměl smysl. Než jste se zamilovali, byli jste přáteli?

Nebo jste se poznali při nějaké zvláštní příležitosti, o prázdninách, na chatu, na svatbě vašich přátel? Každý příběh je zachycen ve společných vzpomínkách. Máte oblíbené fotografie vás dvou či vzpomínáte na výjimečné chvilky vašeho života díky různým vtipům a slovním hříčkám?

Tohle je opravdová inspirace pro dárky k svatému Valentýnu, vaše vzpomínky můžete nyní vložit do obrazu optických iluzí, jež dá vašim vzpomínkám život.

Nespokojte se s jakýmkoli valentýnským dárkem, zachyťte vaši lásku ve fotografii 3D!