Nápady na vánoční dárky a originální vánoční dárek

Co se týče vánočních dárků, je nutné vybírat promyšleně. Pro dospělé i děti není svátek 25. prosince dokonalý, jestliže nemají něco, co mohou sdílet! Když o tom hlouběji přemýšlíme, tak se někdy z vánočního dárku může stát skutečný „bumerang“ pro toho, kdo je má darovat...

Vánoce si vyžadují správné a originální nápady, kterých je ale, rok po roce, stále méně a jsou stále méně originální. Hlavní otázkou jsou ti nejmenší... Děti, ať se jedná o vánoce či velikonoce, mají svá přání a kdo si je chce získat, musí vždy pořádně přemýšlet!

Vánoční dárky musíme dávat, kromě příbuzných a kamarádů, kvůli pocitu morální povinnosti (on nebo ona mně nějaký dárek určitě dá!) i osobám, které známe málo, a mohou být i zdrojem žárlivosti, jestliže je máte dát více osobám ve stejné situaci, např. v kanceláři nebo v továrně, nadřízeným a podřízeným, ale i těm na stejné úrovni.

Špičková outdoorová kamera

Outdoorová kamera GoPro HERO3+ Black Edition, spičková technologie a kvalita, nejprodávanější na světovém trhu pro amatérské a profesionální filmaře.

Pokračuj ve čtení

Drtič na ovoce

Robustní drtič - mlýnek na ovoce Weston Apple & Fruit Crusher umožní snadno, rychle a bez námahy drcení jablek, hrušek a jiného tvrdého ovoce.

Pokračuj ve čtení

vánoční dárky

Tento stereogram byl vytvořený během jednoho rozhovoru pro italskou televizní síť (který nikdy nebyl zveřejněný), během kterého bylo krátce popsáno, v čem spočívá tento tip na dárek; vzhledem k tomu, že jsem neměl v té chvíli k dispozici jiné objekty, pro jeho vytvoření jsem použil fotku svého syna.

 

Během vánoc můžete mít mnoho nápadů, ale kromě toho se musíte poprat s finančním rozpočtem a osobním vkusem. Nestačí myšlenka a ani přání někoho udělat šťastným pro ocenění vydaného úsilí.

Rozumějme si, balíky, stužky, ozdobené stromečky, chuť udělat něco pro ostatní je pěkná myšlenka, ale i velká starost…. povinnost hledat užitečné a důležité vánoční dárky může trochu zničit vytvořenou atmosféru, protože si může vyžádat, že strávíte několik odpolední v obchodních centrech plných osob hledajících stejnou věc!

Během vánoc dobré nápady chybí vždy, a proto se z vánočních dárků může stát opravdová noční můra! Samotnou kapitolou jsou vánoční firemní dárky, které jsou povinné pro udržení dobrých veřejných vztahů a uspokojení zákazníků, dodavatelů, zaměstnanců; a kdo jich má víc, ten jich víc dává....

Pirátská lod' Bucky

Krásná hudební pirátská lod' Bucky, od firmy Fisher-Price, známá dětem ze seriálu Disney "Jake a piráti ze Země Nezemě" i s oblíbenými písničkami.

Pokračuj ve čtení

Windows 8

Windows 8, Windows 8 Pro, při zapnutí vás přivítá obrazovka Start s živými barevnými dlaždicemi a okamžitě vás informuje o všem co potřebujete.

Pokračuj ve čtení

 

Nicméně každý rok, každý prosinec, vánoční dárky a tipy na ně představují povinnost vůči obchodním partnerům a jedná se o tradici, ke které jsou odsouzení všichni!

Co se týče vánočních dárků, nápadů, které uspokojí všechny požadavky, je vždycky nedostatek: dárek musí být originální, musí se líbit, musí být užitečný a, je-li to možné, ne příliš drahý...většinou je to právě cena, kvůli které ztroskotá většina nápadů a také dobrá vůle!

Z toho vyplývá, že správným nápadem na vánoční dárky je ten, který v ročním období, kdy je nutné obdarovat velký počet odlišných osob, umožní sladit výdaje, které je nutné vynaložit, bez toho, aby se zapomnělo na originalitu a zosobnění!

Avent jídelní sada

Avent jídelní sada

trojkolka as roma

trojkolka as roma

čtenářská sada

čtenářská sada

šaty joop!

šaty joop!