Veselá průlezka housenka pro děti předškolního věku

Pohyb pro děti je nezbytný, přirozený, touží po něm a potřebují ho. Jak jim ho dopřát, v co nejzdravější a nejbezpečnější formě? Děti potřebují ke svému vývoji dostatek prostoru a pohybu.

Ideální je, mohou-li si hrát i ve společnosti svých vrstevníků. Velmi oblíbená je barevná průlezková struktůra z plastu ve formě housenky. ECR4Kids Happy Caterpillar je veselá průlezka housenka pro malé horolezce.

Můžeme ji umístit doma, na zahradu či na terasu, patří mezi vyhledávané tipy na dárky pro děti. Je doporučená především pro děti v předškolním věku. Prostřednictvím vhodně volených dárků se mnoho naučí, hra je v tomto období důležitou součástí jejich života.

vesela-prulezka-housenka

Průlezka v podobě housenky je speciálně navržená pro použití uvnitř i venku v přírodě. Je lákavá svou pestrobarevností, dá se jí prolézat jako tunelem, s kruhovými otvory, nebo se po ní šplhat a bezstarostně kolem ní běhat.

Velké barevné nohy ve tvaru boty, udržují housenku pevně na místě a tak zajišt'ují její bezpečnost a stabilitu. Tato kouzelná pestrobarevná housenka se skládá z několika segmentů.

Montáž je velmi rychlá a snadná, balení obsahuje všechny nezbytné nástroje a pokyny. Měří 135 cm x 93 cm x 120 cm. Veselá průlezka housenka je kreativním místem ke hraní.

Děti se naučí poznávat barvy a počítat její nohy, které mohou libovolně měnit podle barev a skládat je tak jak chtějí. Tento usměvavý barevný kamarád je vhodný též pro různá centra péče o děti, do herny, učebny, pro vnitřní i venkovní použití.

Je z trvanlivého kvalitního materiálu, barvy jsou odolné proti vyblednutí. Děti mají možnost prolézat jako tunelem, šplhat se jako malí horolezci, ale i pohodlně si sednou a poslouchat pohádky nebo se naučit společně zazpívat písničku.

Zdravý růst dítěte spočívá nejen ve zdravé výživě, ale také v rovnoměrném zaměření na tělesný a duševní vývoj. Každý rodič si přeje vidět vyrůstat své dítě zdravé a št'astné, v příjemném prostředí, obklopené láskou.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro děti

Kocour Silvestr

Kocour Silvestr

Kosmetický kufřík Shany

Kosmetický kufřík Shany

Luxusní batoh Kipling

Luxusní batoh Kipling

Pánské hodinky Stuhrling

Pánské hodinky Stuhrling

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen